ایستگاه خبر

آخرین بلاک هاوینگ بیت کوین پیامی سری داشت

هاوینگ بیت کوین به تازگی اتفاق افتاده است. اما در بلاک ماقبل آخر، ادای احترامی به ایده خلق بیت کوین نهفته بود. سومین هاوینگ بیت کوین امروز در ساعت ۱۹:۲۳ UTC رخ داد و میزان عرضه جدید بیت کوین را به نصف ۶۳۰،۰۰۰ کاهش داد. اما در داخل بلاک ۶۲۹,۹۹۹ یک پیام مخفی، ادای احترامی به آغازگاه بیت کوین بود.

« ۰۹ / آوریل / ۲۰۲۰ با تزریق ۲,۳ تریلیون دلار، برنامه تزریق نقدینگی فدرال فراتر از برنامه سال ۲۰۰۸ رفته است.»

همانطور که طرفداران پروپاقرص بیت کوین می‌دانند، این اولین بار نیست که یک بیانیه سیاست‌ورزانه در یک بلوک بیت کوین قرار می‌گیرد. اولین بلوک بیت کوین که به بلوک Genesis معروف است، همچنین حاوی پیام زیر بود:

«۰۳ / ژانویه / ۲۰۰۹ صدر اعظم، در آستانه تحویل دومین وثیقه برای بانک‌ها.»

Satoshi Nakamoto، نام مستعار مخترع بیت کوین، این پیام را از یکی از مقالات روزنامه Times در روزی که این بلاک تولید شده بود، برداشته است. در حالی که چشم‌انداز سیاسی از آن زمان تغییر کرده است، عنصر تعیین‌کننده سال ۲۰۲۰ افزایش چشمگیر چاپ پول در ایالات متحده و سراسر جهان بوده است. چنین سیاست پولی، پل تادور جونز، افسانه وال استریت را متقاعد کرد که ۱-۲٪ از ارزش خالص خود را به بیت‌ کوین اختصاص دهد.

F2Pool این بلوک را که شامل پیامی برای برجسته کردن چاپ پول و نشان دادن اینکه بیت کوین در این سیستم مالی یک جایگزین است، استخراج کرد. و در حالی که بانک فدرال آمریکا همچنان به چاپ دلارهای بیشتری ادامه می دهد، عرضه جدید بیت کوین کاهش یافته است.

 

Source

 

 

https://coiniran.com/?p=38802
دکمه بازگشت به بالا