ایستگاه خبر

جشن استقلال بیت کوین کش و رکوردی عجیب برای برتری آن نسبت به بیت کوین

طرفداران بیت کوین کش جشن یک سالگی این ارز رمزنگاری شده و استقلال آن از بیت کوین هسته را برگزار کردند. مزایای اندازه بلاک بیشتر BCH به خوبی نمایان شده است.

به گزارش کوین ایران به نقل از بیت کوین نیوز، روز گذشته طرفداران بیت کوین کش جشن یک سالگی این ارز رمزنگاری شده و استقلال آن از بیت کوین هسته را برگزار کردند. در طول این جشن ها، انجمن بیت کوین کش (BCH) حجم عظیمی از تراکنش ها را به شبکه ارسال نمود. در 1 آگوست 2018 این شبکه توانست 678000 تراکنش روی زنجیر را پردازش نماید که 197000 تراکنش بیشتر از رکورد بیت کوین هسته (BTC) می باشد. برتری ارز رمزنگاری شده BCH نشان دهنده مزایای زنجیره ای است که از بلاک هایی با اندازه بزرگتر استفاده می کند.

بیشتر بخوانید: مشاهده ارزش رمز ارز BCH به ریال در وب سایت bitcoin.com

ماینر های بیت کوین کش 687000 تراکنش روی زنجیر را پردازش کردند

ارز رمزنگاری شده BCH در طول حیات یک ساله خود دستاورد های مهمی داشته است. یکی از لحظات مهم این رمز ارز تعداد تراکنش هایی بود که در روز 1 آگوست به ثبت رسید. شبکه این ارز رمزنگاری شده به عنوان یک رمز ارز غیر متمرکز توانست 197000 تراکنش بیشتر از رکورد 490000 تراکنش BTC پردازش نماید. شبکه BCH به عدد فوق العاده ی 687000 تراکنش در روز گذشته رسید که اکثریت آنها با هزینه ای کمتر از یک پنجم سنت آمریکا به ازای هر تراکنش ارسال شدند. این در حالی است که شبکه BTC در روز گذشته 240000 تراکنش پردازش کرده و هزینه متوسط هر کدام از آنها برابر 0.67 سنت آمریکا بوده است.

نمودار تراکنش های بیت کوین کش در طول زمان
Bitcoin Cash Transaction Historical Chart/ Source

 

نظر شما در مورد 687000 تراکنش روی زنجیره پردازش شده توسط بیت کوین کش چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید!

 

بیشتر بخوانید: بررسی مشروعیت رمزارز ها از منظر دین اسلام

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده بوده و لزوماً مربوط به Coiniran نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

Source & image

نمایش بیشتر

1 دیدگاه

  1. به هیچ وجه بیتکوین کش به درد نمیخورد زیرا بدون ماین و هیچ زحمتی عده ای که دارای بیتکوین زیادی بودند ثروتشان بیشتر شد در حققت کلاهبرداری بود و تمام شد هارد فورکها تا وقتی بیشتر جامعه بیتکوین به توافق کلی نرسند کلاهبرداری هستند نگاهی بندازید مقدار هش ریت شبکه بیتکوین مرتب در حال افزایش است و از زماینکه 20000 دلار بود و 10 پتا هش بود به 50 پتا هش رسیده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا