رویدادهای دنیای کریپتو

برگزاری بزرگترین کنفرانس بلاک شو (Blockshow) در سنگاپور

کنفرانس 2019 بلاک شو (Blockshow)، یکی از بزرگترین پلتفرم های بین المللی استعداد های بلاک چین برای ارائه راهکارهای خلاقانه و نمایش پرطرفدار ترین سوژه هاست.

کنفرانس ۲۰۱۹ بلاک شو (Blockshow)، یکی از بزرگترین پلتفرم های بین المللی استعداد های بلاک چین برای ارائه راهکارهای خلاقانه و نمایش پرطرفدار ترین سوژه ها خواهد بود که با حمایت Cointelegraph علاقه مندان و کارشناسان را از سراسر دنیا گرد هم می آورد. این کنفرانس در ۱۴-۱۵ نوامبر در سنگاپور در Marina Bay Sands Expo شهری که بیشترین نشست های بلاک چین را میزبانی کرده، برگزار خواهد شد.

calendar

کوین ایران به عنوان شریک رسانه ای این رویداد بزرگ، همانند دیگر نشست های مهم بین المللی در حوزه بلاک چین حضور خواهد داشت. پیش از این نیز اخبار و اطلاعات سایر کنفرانس های بلاک شو در برلین و لاس وگاس،  در وب سایت و شبکه های اجتماعی کوین ایران به صورت کامل پوشش داده شده است.

مانند هر رخداد بین المللی دیگری، BlockShow افراد فعال در حوزه ی بلاک چین را از سراسر دنیا و راهکار های جدید برای استفاده و ارتقای فناوری بلاک چین را گرد هم خواهد آورد. با رشد اخیر استارت آپ ها، سرمایه گذاران به دنبال تیم هایی هستند که مطالبات شخصی خود را پیگیری نمایند.

این بار BlockShow با استفاده از ساختار برنامه های اصولی، انعقاد قرارداد های تجاری و ملاقات حضوری با کارشناسان شناخته شده بلاک چین، فرصت های بیشتری را فراهم خواهد آورد.

اطلاعیه اول: اهداف استارت آپ های سرمایه گذار در کنفرانس بلاک شو آسیا ۲۰۱۹

فیسبوک: علایق جدید سرمایه گذاران در صورت حذف، امکان بازیابی در مارکت خواهند داشت. با توجه به رشد استارت آپ ها، بخش توسعه که شرایط سخت مارکت را تاب آورده اند از مزیت ویترین شفاف کمپانی های شرکت کننده در کنفرانس ۱۴-۱۵ نوامبر بلاک شو واقع در Marina Bay Sands Expo برخوردار خواهند شد.

توئیتر: با اتمام زمستان مارکت و شروع بهار آن (استعاره ای برای توصیف بهبود شرایط مارکت)، پروژه های آماده بهره برداری شکوفا خواهند شد. بلاک شو با داشتن سرمایه گذاران در کنار خود، اولین بازیگر صحنه خواهد بود.

تلگرام: با گسترش علاقه مندی ها در بخش سرمایه گذاری، تلاش برای یافتن شرکت بزرگ بعدی به رکورد جدیدی دست یافته است. نظر به امکان حذف مسیر رشد، بهبود شرایط مارکت بسیار مورد توجه گروه جدیدی از کمپانی های بلاک چینی با تجربه خواهد بود. افرادی از بخش های اقتصادی، قانون گذاری و فنی سخنرانی ها را مدیریت خواهند کرد. این رخداد بر مهمترین پروژه های قابل قبول تمرکز خواهد داشت که بعد از تحمل ۱۴ ماه از روند نزولی مارکت، اکنون قوی تر شده اند.

شروعی تازه برای استارت آپ های کنفرانس آسیایی ۲۰۱۹ بلاک شو

بخش های زیادی برای رسیدن به صدر جدول با هم در رقابت بوده اند که شامل بخش مالی نمی شود. تعداد زیادی توانسته اند بخشی از سهام مارکت را به خود اختصاص دهند اما در مقایسه با کمپانی های آمازون و Uber در بخش لجستیک یا ترابری امیدی برای کسب فرصت برابر وجود ندارد. بسیاری از آنها آنگونه که Deloitte آنها را “تغییر دهنده های در حال رشد” نامیده، برای کسب و کار خود به سیاست ایجاد اختلال در مدل کسب و کار های دیجیتالی روی آورده اند.

بزرگترین کنفرانس بلاک شو تا کنون
The Biggest BlockShow Conference Ever

کسب موفقیت در مارکت رمز ارز ها`

سال ۲۰۱۸ برای استارت آپ های بلاک چینی به شکل غیر قابل پیش بینی ای سال استقامت بود. زمانی که یک استارت آپ شکست می خورد دیگری موفق می شود. این امواج تا دریافت پاسخی از تجربیات متقابل ادامه یافته و به تدریج باعث رشد آنها می شود. بنابراین جدال جدیدی برای گرفتن اطلاعات شکل می گیرد. همین موضوع دلیل اصلی تمرکز کنفرانس های بزرگی همچون بلاک شو است که در واقع فرصتی برای درخشش این استارت آپ ها می باشد.

رشد تدریجی با مروری کوتاه بر اتفاقاتی که تاکنون رخ داده، افزایش هیجان مارکت را نشان می دهد که بیشتر شبیه به پادشاهی بر ۷ اقلیم (سراسر جهان) است و دست کم برای برخی، نوید بخش اصلاحات در مارکت است.  با اینکه دیدگاه Zhao Dong در ارتباط با سال ۲۰۲۰ مورد تایید قرار نگرفته، بسیاری از افراد بر این باورند که استارت آپ های اصلی فناوری بلاک چین با عبور از ۱۴ ماه روند نزولی مارکت، مسیر رو به رشد خود را آغاز کرده اند.

بدون شک تلاش های زیادی در پشت صحنه و به دور از نظر تریدر ها اتفاق افتاده که فاصله زیادی تا خواب مجدد زمستانی (مارکت نزولی) به وجود آورده است. به عقیده برخی از افراد در صورتی که احتمالات و قطعیت به ETF افزوده شود، دنیای سرمایه گذاری با منطق قوی تری به نبض تپنده بلاک چین خواهد نگریست که اکنون توسط استارت آپ ها به کار گرفته شده است.

فرصت های بی شمار 

زمانی که مبادلات تریدر ها افزایش می یابد، تعداد شرکت کننده ها در کنفرانس های بلاک چین نیز با رشد همراه می شود. سرمایه گذاران – نه تنها به دنبال شروع به کار یک استارت آپ، بلکه در تمام زمینه های اطلاعاتی، انتقادی، مناظرات و اختلافات که در چنین مواقعی افزایش می یابد- شکار می شوند. تنها در کنفرانس ۱۴-۱۵ نوامبر واقع در Marina Bay Sands Expo سنگاپور، تعداد زیادی سخنران با سوابق مختلف در زمینه های مرتبط با بلاک چین، میزان تعهد و نحوه ایجاد تغییر در پیش فرض ها، حضور خواهند داشت.

بلاک شو، با حضور سخنرانان شاخصی چون Antony Lewis مدیر تحقیقات کمپانی R3 و نویسنده “ساختار بیت کوین و بلاک چین”،

 • Czhang Lin شریک تجاری JRR Crypto و مشاور AIBA،
 • Justin Chow مدیر توسعه بخش تجاری آسیا Cumberland و دارایی های رمز ارز DRW،
 • Jehan Chu یکی از شرکا و از مدیران Kenetic و SAF،
 • Remington Ong شریک سرمایه گذاری Fenbushi Capital و مدیر سرمایه گذاری ۴۰ استارت آپ از سراسر دنیا،
 • Llew Claasen مدیر اجرایی Bitcoin Foundation و مدیر شرکت Newtown Partners،
 • Mike Kayamori از مدیران ارشد QUOINE،
 • David Lee پروفسور دانشکده سنگاپوری علوم مرتبط با شبکه های اجتماعی،
 • بنیان گذار LeftCoast و از مدیران BlockAsset Ventures در Libai.io،
 • Eddy Travia بنیان گذار Coinsilium و تاثیرگذارترین سرمایه گذار در Blockchain Awards سال ۲۰۱۴، مشاور مالی و سرمایه گذار، با سابقه همکاری در Forbes, CCN, Cointelegraph،
 • Ted Lin مدیر بخش توسعه در Binance،
 • Kenrick Drijkoningen،
 • Nydia Zhang،
 • Sinhae Lee،
 • Cris Duy Tran،
 • Matthew Tan،
 • Jane Lippencott و …

فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران سازمانی و دولتی را برای گفتگو در حوزه بلاک چین و تکنولوژی های مرتبط فراهم می کند.

این کنفرانس نشست متفاوتی را برگزار می کند. استارت آپ های برترِ شرکت کننده، محصولات قابل رقابت خود را ارائه خواهند کرد. احتمال دارد محصولی که در نهایت ارائه می شود، نسخه نهایی و حاصل کار قویِ تیمی به شمار آید که می توان به عنوان یک فرصت واقعی به آن نگاه کرد.

تجربه ثابت کرده که سرمایه گذار حال حاضر، خود علاقه مند بوده و هر تلاش مضاعفی بر میزان شهامت آنها خواهد افزود. با توجه به اینکه بسیاری از دنبال کننده ها نگاه سنتی به مارکت نزولی داشته و از آن استقبال نمی کنند، این وضعیت را نمی توان نادیده گرفت. سال گذشته با بررسی همه اتفاقاتی که برا ی جذب سرمایه گذار در مقابل حضار در بلاک شو به وقوع پیوست، می توان با اطمینان گفت که حرف آخر را سرمایه گذاران می زنند اما این وظیفه ی یک تیم است که بتواند به درستی تمام پتانسیل های خود را به نمایش بگذارد. از اتریوم و 0x تا خود بیت کوین، سرمایه گذاران شرکت کننده، به خوبی از پتانسیل نهفته در رمز ارز ها مطلع شدند و در انتظار فرصتی بودند که بتواند با قدرت، خود را تثبیت کند. آنها به دنبال فرصت منحصر به فردی بودند که سایر رقبا را از میدان بیرون رانده و اطمینان خاطر را در مارکت به وجود بیاورد.

اتفاقات پشت پرده وایت-پیپر

در اجتماعات بلاک چین، فرصتی برابر برای برطرف کردن سوء ظن ها وجود دارد. سرمایه گذاران هرچقدر هم که بی پروا باشند، محاسبات خود را بر اساس میزان امنیت یک پروژه ارزیابی می کنند. این موضوع می تواند سبب مشارکت هرچه بیشترِ افراد علاقه مند به ملاقات حضوری با کارشناسان فنی گردد.

با در نظر گرفتن مشاهدات سال گذشته، در مورد هیچ مسئله ای نمی توان مطمئن بود، اما نسبت به چند ماه گذشته احساسات مثبت تری به وجود آورده است. اگر پروژه های اطمینان بخش شانس حضور و مطرح کردن خود را نداشته باشند، ممکن است به کوچک تر شدن این مارکت منتج شود. موضوع مهمی که باید به خاطر سپرد، پروژه های منحصر به فردی ست که با مدیریت صحیح به دنبال حمایت شفاف هستند. برای یافتن این موارد چه جایی بهتر از غرفه های واقع در محل کنفرانس سراغ دارید؟

عنوان رویداد:  BlockShow Asia 2019

تاریخ رویداد: ۱۴ و ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹

مکان: Marina Bay Sands Expo واقع در سنگاپور

وب سایت:  https://blockshow.com/

راه های تماس

ایمیل: media@blockshow.com & hi@blockshow.com

فیسبوک:  https://www.facebook.com/blockshowcom

توئیتر:  https://twitter.com/BlockShowcom

یوتیوب:  https://www.youtube.com/channel/UC2xsavNLSzXNA1H89ZGgQuw

 

——————————————————–

https://blockshow.com/ 

 

https://coiniran.com/?p=28761
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x