ایستگاه خبر

وام‌دهی دیفای تزوس به‌زودی کلید خواهد خورد!

بلاک‌چین غیرمتمرکز تزوس به‌زودی محصولات بازدهی خود را از طریق پلتفرم وام‌دهی دیفای EQIFI آغاز خواهد کرد. طبق یک نشست مطبوعاتی، دلیل انتخاب تزوس توسط  EQIFI حکمرانی مبتی بر زمان و آن‌چین، مکانیسم اجماع اثبات سهام و نوآوری‌های توسعه‌دهندگان آن عنوان شده است.

EQIFI با این مشارکت حضور خود را به‌عنوان نخستین پل ارتباطی یکپارچه‌ی امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) تثبیت می‌کند. پلتفرم‌های دیفای به جامعه‌ی کاربری خود خدماتی ازقبیل وام‌دهی و استیکینگ (انباشت) رمز ارز ارائه می‌دهند. به‌عقیده‌ی Jason Blick، رئیس EQIFI، این اقدام موثری برای ارتقای جایگاه بانک وی در فضای دارایی‌های دیجیتال خواهد بود. وی خاطرنشان کرد:

«عرضه‌ی محصولی مشترک با فناوری پیشتاز تزوس موقعیت ما را در فضای دیفای بسیار تقویت می‌کند. از این راه می‌توانیم به دارندگان تزوس خدمات متنوع وام‌دهی و استیکینگ ارائه‌ داده و از پیشرفت قابل‌توجهی برخوردار شویم.»

بودجه‌ی EQIFI از سوی یکی از معتبرترین و قانونی‌ترین بانک‌های دنیا یعنی EQIBank تامین می‌گردد. مکانیسم حکمرانی آن دراختیار دارندگان توکن بومی آن یعنی EQX بوده و به‌طرز غیرمتمرکز مدیریت می‌شود.

وام‌دهی دیفای تزوس به‌زودی کلید خواهد خورد!

تزوس از نخستین بلاک‌چین‌هایی است که با فناوری‌های اثبات سهام لایه‌ی نخست و قراردادهای هوشمند سازگاری دارد. تاکنون بیش از میلیون‌ها تراکنش توسط آن ثبت شده و از پروتکل‌های متنوعی ازقبیل NFT ،DAO، دیفای و میلیون‌ها اپلیکیشن دیگر حمایت می‌کند.

توکنیزه کردن با تزوس

تزوس برای توسعه‌ی دسترسی به توکن‌های خود همواره بر یک مشارکت تمرکز می‌کند. در هفته‌ی پیش این رمز ارز برای توسعه‌ی محصولات دیجیتالی از سوی سه بانک سوئیسی Crypto Finance Group ،InCore Bank و Inacta برگزیده شد.

بانک InCore حتی تصمیم دارد تا خدمات استیکینگ، مبادله و ذخیره‌ی رمز ارزها را به‌کمک تزوس راه‌اندازی کند. این طرح‌ها به افزایش ۱۵ درصدی قیمت توکن تزوس (XTZ) منجر شده است.

پیشنهاد مطالعه: تزوس چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=47363
دکمه بازگشت به بالا