ایستگاه خبر

Tezos Southeast Asia برای استفاده از بلاک‌چین در حسابداری، قرارداد بست!

Tezos Southeast Asia -یک سازمان غیرانتفاعی که به ترویج بلاک‌چین Tezos در منطقه اختصاص داده شده است- در تاریخ ۱۳ آوریل با Association of Chartered Certified Accountants قرارداد بست.

براساس یک گزارش مطبوعاتی، همکاری بین ACCA و TSA کاربردهای بلاک‌چین Tezos در صنعت حسابداری را آشکار خواهد کرد. ACCA یک سازمان بزرگ حسابداری جهانی است که گواهینامه‌ها و آموزش‌های لازم را برای حسابداران فراهم می‌کند.

یک رابطه مبتنی بر بده بستان!

ACCA با به اشتراک گذاشتن دانش خود در مورد استانداردهای حسابداری، به TSA کمک می‌کند. در مقابل، TSA به ACCA کمک می‌کند تا کاربردهای فناوری بلاک‌چین در حوزه حسابداری را کشف و پیاده‌سازی کند و به وسیله آن بتواند کم و کاستی‌ها و نقص‌های خود را برطرف کند.

به عنوان گام بعدی، TSA و ACCA ملزومات آموزشی، دوره‌های آموزشی و برنامه‌های مورد نظر را برای کمک به درک بهتر افراد از فناوری و ترویج بیشتر استفاده از بلاک‌چین ایجاد می‌کنند. روته چوا، رئیس ACCA سنگاپور، گفت:

«پتانسیل بالقوه فناوری بلاک‌چین در بخش حسابداری گسترده است، از فرایند بهتر اعتبارسنجی گرفته تا تسریع در زمان تسویه حساب برای معاملات و اتوماسیون و ساده‌سازی فرآیندها.»

استفاده از فناوری بلاک‌چین در حسابداری رو به افزایش است

بلاک‌چین و کریپتو در صنعت حسابداری پیشرفت سریعی دارند. خبرگزاری کوین‌تلگراف پیشتر در مورد مشارکت پنجمین شرکت بزرگ حسابداری ایالات متحده RSM  و شرکت نرم‌افزاری و خدمات مالیاتی بومی بلاک‌چین Lukka گزارشی تهیه کرده بود.

علیرغم رایج شدن بلاک‌چین در صنایع خاص، شرکت حسابداری Deloitte و مجمع جهانی اقتصاد اخیراً در یک بیانیه مشترک اعلام کردند که بلاک‌چین هنوز فاقد صلاحیت لازم برای استفاده در شرکت‌های مهم است.

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=38203
دکمه بازگشت به بالا