ایستگاه خبر

مشارکت چندساله‌ی تزوس و منچستر یونایتد آغاز شد

براساس آخرین گزارش‌های موجود، تیم مشهور لیگ برتر فوتبال انگیس یعنی منچستر یونایتد قراردادی چند میلیون دلاری با پلتفرم اثبات سهام (PoS) تزوس (Tezos) امضا کرده است.

لوگوی تزوس بر لباس تمرین منچستر یونایتد

تزوس با پرداخت سالانه ۲۷ میلیون دلار می‌تواند لوگوی خود را درطول مدت قرارداد بر لباس تمرین این تیم فوتبال انگلیسی چاپ و تبلیغ کند.

این نخستین باری نیست که پروتکل‌های بلاک‌چینی برای افزایش محبوبیت خود اقدام به همکاری با انواع تیم‌های ورزشی می‌کنند. تزوس در سال ۲۰۲۱ به‌عنوان شریک رسمی Redbull برگزیده شد و به آن کمک کرد تا نخستین توکن غیرقابل تعویض (NFT) خود را طراحی و توسعه‌ی دهد. تیم مک‌لارن نیز در سالی که گذشت از تزوس به‌عنوان شریک فناوری بلاک‌چین خود یاد کرد تا به این تیم اتومبیل‌رانی در رقابت‌های Formula 1 و INDYCAR یاری رساند.

سایر همکاری‌های موجود کریپتو و تیم‌های لیگ برتر فوتبال

در ماه‌های گذشته همکاری‌های موفقیت‌آمیزی بین تیم‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و شرکت‌های کریپتو صورت گرفته است. براساس گزارش‌های موجود تاکنون ۱۷ تیم لیگ برتر با همکاری‌هایی که با شرکت‌های رمز ارز داشته‌اند موفق شده‌اند تا تعامل هواداران خود را به منبع درآمدی بدل کنند.

درپی گسترش همکاری‌هایی از این‌دست، مقامات نظارتی انگلستان بررسی‌های دقیقی را برای شفاف‌سازی‌های قانونی آغاز کردند. برای نمونه سازمان ناظر بر تبلیغات انگلیس باشگاه فوتبال آرسنال را از صدور توکن‌ هوداری خود بازداشت و آن را عملی «سهل‌انگارانه و گمراه‌کننده» خواند.

در لیگ بوندسلیگای آلمان نیز تیم هوفنهایم (TSG Hoffenheim) با میم کوینی به‌نام $BABYDOGE، که از دوج‌کوین و شیبا اینو الهام گرفته است، مشارکت خود را آغاز کرده است. هوفنهایم بااشاره به همکاری رسمی خود با $BABYDOGE از توسعه‌ی NFTهای انحصاری خود درآینده‌ی نزدیک خبر داد.

پیشنهاد مطالعه: تزوس چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=49645
دکمه بازگشت به بالا