ایستگاه خبر

تتر 166 میلیون USDT از ذخایر خود را به بایننس منتقل کرد

در 21 مارس (20 فروردین)، تتر یک میلیارد دلار USDT در شبکه ترون ضرب کرد. کمی بعد وال‌آلرت (Whale Alert) اعلام کرد 166 میلیون USDT از تتر به خزانه به صرافی بایننس منتقل شده است.

در ابتدا، یک توییت وال‌آلرت نشان داد که 99,455,988 USDT معادل 99,626,057 USD، از خزانه تتر به بازار ارزهای دیجیتال بایننس منتقل شده است. پس از آن، بیان کرد که 66,933,166 USDT از خزانه تتر به بایننس منتقل شده است که معادل 66,953,246 USD است.

اخیراً به دلیل تحقیقات انجام شده توسط وال استریت ژورنال، تتر مورد توجه قرار گرفته است. گزارش وال استریت ژورنال ادعا می‌کند شرکای این شرکت از اسناد جعلی برای دسترسی به حساب‌های بانکی استفاده کرده‌اند. با این حال، طبق تحقیقات، تتر توانست در سال 2018 به بانک دسترسی پیدا کند.

روند رو به رشد ضرب تتر

پس از کسب میلیاردها دلار USDT در هفته گذشته تتر 4 میلیارد دلار USDT دیگر ضرب کرده است. ضرب توکن USDT در حالی بیشتر شده که صنعت استیبل کوین شاهد افزایش سطح رقابت بوده است. تتر در تلاش است تا سرمایه‌گذاران را از سایر ارزهای دیجیتال باثبات و به سمت خود جذب کند.

به نظر می رسد که این شرکت در حال حاضر یکی از برجسته‌ترین صادرکنندگان استیبل کوین موجود در بازار است. با این حال، هنوز در میان برخی از مردم نگرانی در مورد فروپاشی استیبل کوین‌هایی مانند USDT وجود دارد.

 

پیشنهاد مطالعه: شرکت های رمز ارز پایدار (Stablecoin) چگونه درآمدزایی می کنند؟

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا