ایستگاه خبر

تتر بر روی شبکه‌ی پولکادات و کوزاما در دسترس خواهد بود

دو زنجیره دیگر برای تتر (Tether) فعال می‌شود و این رمز ارز به زودی در پولکادات (Polkadot) و کوزاما (Kusama) در دسترس خواهد بود.

 تتر برای توسعه آماده است

تتر در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی دو بلاکچین دیگر است. تیم توسعه‌دهنده‌ی تتر اعلام کرده است که توکن‌های USDT به زودی در پولکادات (Polkadot) و کوزاما (Kusama)، دو پروژه سازگار با Substrate که توسط بنیاد Web3 پشتیبانی می‌شوند، قابل دسترس خواهند بود.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد تکنولوژی در تتر، در مورد این اقدام گفت:

«تتر همیشه در حال بررسی پروژه‌های ابتکاری است. هر تصمیمی که اتخاذ می‌شود بر اساس شایستگی نسبی هر پروژه و مزایای کلی آن برای اکوسیستم است. ما به خاطر استفاده از امکاناتی که پولکادات به جامعه‌ی توسعه‌دهندگان و استارت‌آپ‌ها ارائه می‌دهد، به ویژه موارد مربوط به اکوسیستم Defi، هیجان‌زده‌ایم.»

USDT ابتدا در کوزاما در دسترس خواهد بود که قرار است پارا-چین‌هایی را قبل از پولکادات راه‌اندازی کند. پس از راه‌اندازی پارا-چین‌ها در پولکادات، این رمز ارز در شبکه نیز در دسترس خواهد بود.

به جز پولکادات (Polkadot) و کوزاما (Kusama) زنجیره‌های بسیاری هستند که امیدوارند یک پلتفرم مقیاس پذیر برای نسل سوم و غیرمتمرکز اینترنت، یعنی Web3، بسازند.

در حال حاضر اتریوم نفر اول این رقابت است، گرچه هزینه‌های بالای استفاده از شبکه این تردید را به وجود می‌آورد که آیا در دراز مدت می‌تواند به سلطه خود ادامه دهد یا خیر.

پولکادات که برای انجام معاملات موازی در چندین پارا-چین (parachain) طراحی ‌شده، مسلماً بهترین پروژه برای رقابت با اتریوم است. هدف پولکادات دستیابی به قابلیت همکاری با زنجیره‌های دیگر مانند اتریوم است که به افراد امکان می‌دهد فعالیت‌های خود را از یک زنجیره به زنجیره‌ی دیگر انتقال دهند.

USDT بزرگترین استیبل کوین و پنجمین رمز ارز بزرگ پس از BTC ،ETH ،BNB و DOT است.

ماه گذشته، این رمز ارز در شبکه‌ی Solana راه‌اندازی شد. همچنین در میان زنجیره‌های دیگر روی ترون (Tron)، اتریوم، EOS ،Algorand ،Omni و زنجیره‌‌ی هوشمند بایننس در دسترس است.

 

پیشنهاد مطالعه: پولکادات چیست (Polkadot)؟ + ویدیو معرفی

 

Source

https://coiniran.com/?p=44929
دکمه بازگشت به بالا