ایستگاه خبر

مدیر ارشد فناوری Bitfinex و Tether:‌ تتر بیت کوین نیست!

مدیر ارشد فناوری Bitfinex و Tether، پائولو آردوینو، در توییتر  توضیح داده است که Tether (USDT) یک استیبل کوین متمرکز است و به تفاوت میان تتر بیت کوین اشاره کرده است. اظهارات وی پس از آن مطرح شد که علاقه‌مندان به کریپتو در مورد تصمیم برای مسدود کردن ۳۳ میلیون دلار USDT به سرقت رفته از KuCoin و ۲ میلیون دلار USDT سؤالاتی پرسیدند. Tether یک میلیون دلار USDT در شبکه Omni و یک میلیون دلار USDT دیگر در زنجیره بلوک Tron مسدود کرد.
آقای آردوینو با توضیح اینکه Tether وظیفه‌ای در قبال کاربران، تنظیم‌کنندگان و قانون دارد، از اقدام خود برای مسدود کردن این وجوه دفاع کرد. وی در توئیتر نوشت:

Tether USDt یک استیبل کوین متمرکز مثل بقیه است. ما وظایفی در قبال کاربران، تنظیم‌کنندگان و اجرای قانون داریم. به هر حال ما بر مبنای قوانین و پارامترهای سختگیرانه‌ای عمل می‌کنیم و از آن عدول نخواهیم کرد.

– پائولو آردوینو (paoloardoino) 26 سپتامبر ۲۰۲۰

Tether (USDT) بیت کوین نیست، لطفاً تفاوت‌اش را درک کنید!
وی سپس از طریق یک رشته توییت توضیح داد چرا مداخله در مواردی مانند هک KuCoin یا هنگامی که کاربر مقدار قابل توجهی USDT را به آدرس غیرقابل بازیابی ارسال می‌کند‌، مانند آن ۱ میلیون دلار ارسال شده به یک قرارداد هوشمند DeFi، مهم است.

علاوه بر این، آقای آردوینو از کاربران کریپتو درخواست کرد بین Bitcoin و Tether تفاوت قائل شوند:

۱. افراد از استیل کوین‌های متمرکز که وجوه سرقت‌شده را مسدود می‌کنند شکایت دارند، فقط به این دلیل که آنها بخشی از کسانی که سرمایه خود را از دست داده‌اند، نیستند. هنگامی که برای آنها اتفاق می‌افتد معمولاً آنها شروع به غر زدن می‌کنند (که تا به حال، چند بار اتفاق افتاده است). اما این مسئله وقتی برای شخص دیگری اتفاق بیفتد خیلی آسان به نظر می‌رسد.

۲. تتر بیت کوین نیست. لطفاً تفاوت‌ها را درک کنید. Tether یک استیبل کوین متمرکز است که برای نقل‌ و انتقال بهتر و سریعتر فیات در زنجیره عمل می‌کند. متمرکز بودن نیز منوط به الزامات نظارتی است.

۳. همچنین Tether می‌تواند در دو حالت تصمیم به مسدود کردن وجوه بگیرد: (۱) درخواست مجریان قانون / درخواست تنظیم‌کننده (۲) مواردی که وجوه به آدرس‌های غیرقابل بازیابی ارسال می‌شوند (کاملاً با صلاحدید tether).

 

Source

https://coiniran.com/?p=41305
دکمه بازگشت به بالا