ایستگاه خبر

خرید ۱.۵ میلیارد دلاری بیت کوین توسط تسلا، با بیت کوین هم می‌توانید تسلا بخرید!

 تسلا بخشی از نقدینگی خود را به بیت کوین تبدیل کرده است. تسلا سرمایه‌گذاری خود به مبلغ ۱.۵ میلیارد دلار را که در ژانویه انجام داده بود را عمومی کرده و اکنون نیز از پرداخت با بیت کوین پشتیبانی می‌کند.

تسلا در آغوش بیت کوین!

یکی از خاص ترین اخبار سال بیت کوین این بود که تسلا در نهایت از سرمایه‌گذاری خود به مبلغ ۱.۵ میلیارد دلار بر روی بیت کوین پرده برداشت. یکی از اسناد SEC‌ نشان می‌دهد که تسلا در ماه ژانویه در راستای سیاست سرمایه‌گذاری خود تحت عنوان دارایی‌های تبدیل‌پذیر، بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است.

این شرکت تولیدکننده وسایل نقلیه برقی با پولی که از آن تحت عنوان «مبالغی که برای حفظ عملیاتی نقدینگی کافی نیستند» یاد کرده است، بر روی شمش‌های طلا و بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده است.

پیشنهاد مطالعه: ۱۰ رمزارز برتر برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱: کوین‌هایی که دچار انفجار قیمت خواهند شد!

در همین ماه گذشته بود که مدیر عامل تسلا و SpaceX، ایلان ماسک، به توانایی بیت کوین برای جابجایی و مدیریت مبالغ بالا پی برد. بعد از دریافت پاسخ مثبتی نسبت به این موضوع، این شرکت نیز اکنون به مجمع گروه Marathon و ۱۶ شرکت دیگر که برای پرداخت از بیت کوین پشتیبانی می‌کنند، پیوسته است.

اخیرا، ایلان ماسک با فعالیت خود در توییتر مشارکت بیشتری را با جامعه ارزهای دیجیتال داشته است. اگرچه ثروتمندترین مرد دنیا تاثیراتی را بخاطر استفاده از جوک‌های دوج کوین بر روی بازار گذاشته است، اما پول‌های شرکت او بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری شده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43658
دکمه بازگشت به بالا