ایستگاه خبر

مدیرعامل بایننس هاردفورک ترا (Terra) را ناکارآمد خواند!

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل صرافی بایننس، معتقد است که طرح ترا برای هاردفورک بلاک‌چین ناکارآمد خواهد بود، زیرا این کار موجب ایجاد ارزش در این شبکه نخواهد شد. وی در یک رشته توئیت اظهار داشت:

«این فورک فاقد هرگونه ارزش است، حتی در خوش‌بینانه‌ترین حالت نیز مفید نخواهد بود».

توئیت ژائو را می‌توان واکنشی به طرح احیاء شبکۀ ترا دانست که اخیرا از‌سوی Do Kwon، بنیان‌گذار و مدیرعامل آن، مطرح شد. Kwon ایدۀ هاردفورک بلاک‌چین ترا را عنوان کرد و خواستار ایجاد یک بلاک‌چین جدید و توزیع 1 میلیارد توکن ترا بین سهام‌داران شد.

مدیرعامل بایننس هاردفورک ترا (Terra) را ناکارآمد خواند!

مدیرعامل بایننس مدعی شد ضرب توکن‌های جدید مانند چاپ اسکناس‌های بی‌پشتوانه است که قادر نخواهند بود ارزشی ایجاد کند و تنها به ضعف بیشتر قیمت آن درمیان دارندگان فعلی می‌انجامد. وی طرح اعطای پاداش به جامعه‌کاربری را تنها یک مکانیسم راه‌انداز خودکار دانست که تاثیر کوتاه‌مدتی خواهد داشت.

وی در ادامه از طرح ذخیرۀ بیت‌کوین بنیاد لونا انتقاد کرد و بیان داشت که تمام این بیت‌کوین‌ها باید برای خرید مجدد استیبل‌کوین ترا اختصاص یابند. مدیرعامل بایننس از نحوۀ مدیریت رویداد حاضر توسط تیم ترا بسیار ناامید است. همان‌طور که خواندیم درپی ریزش شدید ترا در هفتۀ پیش صرافی بایننس معاملات ترا و رمز ارز لونا را مسدود کرد.

Binance Labs از اولین حامیان Terraform بود که در سال 2018 (1397) 32 میلیون دلار به آن کمک مالی کرد. Coinbase Ventures ،Polychain Capital ،Pantera Capital و Hashed از سرمایه‌گذاران مهمی بودند که در آن رویداد شرکت داشتند.

پیشنهاد مطالعه: بررسی علت سقوط ارز لونا (LUNA) و اهمیت آن برای صنعت رمز ارز

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا