ایستگاه خبر

همکاری جدید ترا لونا و اولانچ برای توسعه فضای کریپتو

ترا لونا (Terra Luna) و اولانچ (Avalanche) اعلام کرده‌اند که همکاری خود را در قالب تبادل ۱۰۰ میلیون دلاری سرمایه بین LFG (Guard Foundation Luna) و بنیاد Avalanche تقویت می‌کنند.

دو وون، بنیانگذار Terraform Labs اخیراً به صورت عمومی بیت کوین خریداری کرده است تا از ذخیره استیبل کوین UST پشتیبانی کند. او روز چهارشنبه ۲۳۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین اضافه کرد و ادعا کرد که در مجموع تا ۱۰ میلیارد دلار در طول زمان خریداری می‌کند.

خرید ۱۰۰ میلیون دلاری AVAX در خارج از بورس، آن را به بزرگترین دارایی رمز ارزی غیر-بیت کوینی تبدیل می‌کند که به این ذخیره اضافه می‌شود، در عین حال استخر دارایی‌های غیرهمبسته را بیشتر تقویت می‌کند و همچنین به حمایت از همبستگی آن به دلار آمریکا کمک می‌کند.

TFL (Terraform Labs) متعهد به ساخت و پشتیبانی از پروتکل های بومی UST در اکوسیستم اولانچ است. مبادله ۱۰۰ میلیون دلاری خزانه برای AVAX نشانه دیگری از این تعهد است.

مزیت دیگر این اقدام است که توسعه دهندگان LUNAtics و Terra اکنون قادر به ساخت زنجیره متقابل و استفاده از اکوسیستم پر جنب و جوش اولانچ هستند. چندین پروتکل DeFi که بومی ترا هستند در حال حاضر برای گسترش زنجیره متقابل‌شان به والانچ در انتظارند.

زیرشبکه‌های اولانچ نیز آماده وارد شدن به بازی‌اند. ترا و اولانچ قبلاً زمان خود را صرف همکاری در یک زیرشبکه بازی کرده‌اند که جزئیات آن هنوز منتشر نشده است.

اولانچ در حال حاضر دهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است و ترا لونا در جایگاه هشتم قرار دارد. همکاری بین این دو قطعاً می‌تواند به رشد هر دو‌ی آن‌ها کمک کند. دو وون در گفت‌وگو با بلومبرگ گفت:

اولانچ هنوز یک اکوسیستم در حال رشد است… بخش زیادی از سیستم مالی آن از طریق توکن AVAX تغذیه می‌شود و کاربران به AVAX دلبستگی زیادی دارند. در حالی که برای میانگین کاربران اتریوم، دلبستگی و وفاداری با اتر واقعاً معنای زیادی ندارد.

او اضافه کرد:

در حالی که بیت کوین پشتیبانی اصلی استیبل کوین UST باقی خواهد ماند، همکاری با اولانچ کاربران بیشتری را با ترا لونا آشنا خواهد کرد.

Emin Gün Sirer، مدیر عامل آوا لبز، در مورد این همکاری گفت:

توانایی Terra در مقیاس‌بندی استیبل کوین‌های خود یکی از دلایلی است که اولانچ را به این پلتفرم جذب کرده است.

او گفت:

ای کاش کوین‌های بیشتری به جای رقابت برای منافع افراد و شرکت‌ها به دنبال راه‌هایی برای رشد فضای کریپتو باشند.

 

پیشنهاذ مطالعه: معرفی پلتفرم اولانچ (Avalanche) و ارز AVAX

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=50541
دکمه بازگشت به بالا