ایستگاه خبر

واجدین شرایط‌ برای ایردراپ لونا چه کسانی هستند؟

تلاش‌های پشت صحنه به امید احیای شبکه تعلیق‌شده ترا (Terra) در حال پیشرفت است و دومین نسخه بلاکچین در این هفته در شبکه اصلی راه‌اندازی می‌شود. چهار گروه واجد شرایط ایردراپ توکن جدید لونا خواهند بود.

پیشنهاد ترا ۱۶۲۳ برای احیای اکوسیستم فروپاشیده با جدا کردن بلاکچین و شروع دوباره با توکنومیک‌های جدید، حمایت زیادی را به خود اختصاص داده است، به خصوص از جانب کسانی که در سقوط UST و LUNA متحمل ضررهای سنگین شده‌اند.

در اواخر هفته گذشته، سه اصلاحیه در این پیشنهاد ایجاد شد که بر افرادی که قبل و بعد از سقوط توکن ها را در دست داشتند، متمرکز بود. کانال رسمی توییتر ترا همچنین فاش کرد که هیچ هارد فورکی وجود نخواهد داشت، و ترا ۲ یک بلاکچین جدید خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: سافت فورک ها، هارد فورک ها

در ۲۵ می (۴ خرداد)، اعتبارسنج ترا “Orbital Command” یک پست طولانی را در توییتی منتشر کرد که جزئیات شبکه ترا ۲ را توضیح می‌داد و اعلام کرد که زنجیره جدید در روز جمعه، ۲۷ می (۶ خرداد)، فعالیت خود را به صورت عمومی آغاز می‌کند.

چه کسی چه چیزی را دریافت می‌کند؟

طبق اعلام اعتباردهنده، دارایی بومی ترا ۲ لونا نامیده می‌شود، توکن قدیمی LUNA Classic خواهد بود و چهار گروه واجد شرایط ایردراپ توکن جدید خواهند بود.

سرمایه‌گذارانی که هم لونا و هم UST را قبل از سقوط داشتند و سرمایه‌گذارانی که پس از شروع سقوط اکوسیستم این دو توکن را خریدند.

دارندگان لونا قبل از سقوط یک ایردراپ بسیار نزدیک به ۱:۱ دریافت می‌کنند در حالی که آن‌هایی که توکن را پس از سقوط خریداری کرده‌اند فقط ۱:۰.۰۰۰۰۱۵ دریافت می‌کنند (لونا در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۱۶ دلار معامله می‌شود).

از دارندگان UST کسانی که استیبل کوین را قبل از سقوط داشته‌اند ۱:۰.۰۳۳ دریافت می‌کنند و به آن‌هایی که پس از سقوط UST را خریدند ۱:۰.۰۱۳ تعلق می‌گیرد (UST در حال حاضر ۰.۰۶۷ دلار است).

به عنوان مثال، فردی که ۱۰۰۰ UST در ۲۷ می (۶ خرداد) دارد، ۱۳ توکن جدید لونا را در اختیار دارد و فردی که لونای قدیمی را در همین تاریخ دارد، به ازای هر ده هزار LUNA که نگه می دارد، فقط ۰.۱۵ توکن لونا جدید دریافت می کند. فقط حدود یک سوم ایردراپ کامل در روز جمعه اتفاق می‌افتد:

صرف نظر از دسته بندی خود، ۳۰ درصد از ایردراپ خود را در روز ۲۷ می (۶ خرداد) دریافت خواهید کرد و بقیه به صورت خطی در طی ۲ سال به شما اختصاص داده می‌شود.

بعلاوه، ایردراپ در یک حالت امانتی رخ می‌دهد، به این معنی که یک دوره ۲۱ روزه تعلیق قبل از در دسترس بودن انتقال وجود دارد. این همین تأخیر بود که باعث شد هزاران سرمایه‌گذار و سهام‌دار میلیون‌ها دلار خود را در هنگام فروپاشی سیستم از دست بدهند.

برای جلوگیری از خزان این کریپتو خیلی دیر است

چندین پروژه قبلاً برای همکاری با Terra 2 متعهد شده‌اند که شامل Nebula، Sigma، Prism، ​​Astroport، Phoenix، Nexus، Spectrum، Anchor، One Planet، Random Earth و Coinhall می‌شود.

با این حال، برنامه‌های احیای ترا برای کل بازار کریپتو ناچیز است و خیلی دیر انجام شده است، زیرا اکنون احساسات کاملاً در منطقه نزولی قرار دارد. از ابتدای سال تاکنون، بازارها ۴۳ درصد کاهش قیمت داشته اند، که معادل خروج ۱ تریلیون دلاری از فضا با شروع یک چرخه طولانی خرسی است.

 

پیشنهاد مطالعه: بررسی علت سقوط ارز لونا (LUNA) و اهمیت آن

 

Source

https://coiniran.com/?p=57280
دکمه بازگشت به بالا