ایستگاه خبر

Telos ویژگی‌ های بلاکچین را به بازی‌های مبتنی بر Unity و Steam می‌آورد

Telos از همکاری با سه بازی خبر داده است که توسعه دهندگان را قادر می‌سازد عملکردهای مبتنی بر بلاکچین را در بازی‌های موجود روی پلتفرم‌های Unity و Steam ادغام کنند.

دومین بلاکچین فعال، Telos، از همکاری با سه شرکت بازی‌سازی در تاریخ ۲۸ آوریل خبر داد و تصمیم دارد ویژگی‌ های بلاکچین را به بازی‌های موجود در پلتفرم‌های Unity و Steam بیاورد. مشارکت Telos با Blockbastards باعث می‌شود شبکه، میزبان پلتفرم Qudo این شرکت، همراه با ارائه بازاریابی و پشتیبانی فنی باشد.

Qudo یک مکانیزم پاداش مبتنی بر توکن است که حول محور اثبات گیم‌پلی می‌گردد و می‌تواند در هر بازی ساخته شده با استفاده از پلتفرم Unity ادغام شود. کاربران می‌توانند برای دستیابی به اهداف خاص یا به سادگی در ازای ساعت‌های بازی کردن زیاد، پاداش کسب کنند.

براساس آمار و ارقامی که خود Unity ارائه داده است، بیش از ۳.۳ میلیارد دستگاه در سال گذشته بازی‌های ساخته‌شده روی این پلتفرم را اجرا کرده‌اند، بنابراین Qudo به‌طور بالقوه می‌تواند مخاطبان زیادی برای پاداش‌های کریپتو داشته باشد. این پلتفرم به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بر تجربه گیم‌پلی متمرکز شوند، و بدون نیاز به تجربه قبلی در زمینه بلاکچین، پاداش‌های رمزارزی دریافت کنند. به گفته  João Abrantes مدیرعامل شرکت Blockbastards:

«در بازی‌های سنتی، ما دیده‌ایم که سیستم‌های اعتباری درون بازی تمایل دارند که بیشترین درآمد را کسب کنند، و اکنون می‌توانیم همین تجربه را همزمان با Qudo، با استفاده از ویژگی های بلاکچین در شبکه Telos ارائه دهیم.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=38530
دکمه بازگشت به بالا