آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

تلسکوپ لبز پلاگین GPT-4 را برای بازی‌های وب 3 راه‌اندازی کرد

این افزونه به شرکت‌ها و استارت‌آپ‌ها اطلاعات و تجزیه و تحلیل پیشرفته‌ای در مورد بازی‌های Web 3 ارائه می‌دهد.

تلسکوپ لبز (Telescope Labs)، استارت آپ تجزیه و تحلیل داده Web 3، از راه‌اندازی یک پلاگین پیشرفته مبتنی بر GPT-4 خبر داد که اطلاعات و تجزیه و تحلیل بازی‌های وب 3 و یک سیستم رتبه‌‌بندی برای این بازی‌ها ارائه می دهد. این ابزار از هوش مصنوعی برای یافتن داده‌های کلیدی و رویکرد عملی از ارزیابی هزاران بازی وب 3 استفاده می‌کند.

این ابزار که روز سه‌شنبه رونمایی شد، با هدف ارائه داده‌ها و بینش‌های مفید به کاربران برای انتخاب بهترین بازی‌های وب ۳ از میان دریای بازی‌های موجود در بازار امروز است. تلسکوپ لبز رویکرد داده‌ای را ارائه می‌کند که برای پلتفرم‌های بازی Web 3 طراحی شده است. این پلتفرم با بهره‌گیری از راه‌حل‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی، راه‌حل‌های داده را برای کمک به شرکت‌ها و استارت‌آپ‌ها در دستیابی به ثبات در اقتصاد مجازی خود ارائه می‌کند.

سمیه جیلان، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه تلسکوپ، با استقبال از راه‌اندازی این پلاگین گفت امیدوار است این ابزار به راه حلی برای بهبود بازی و ارائه اطلاعات مفیدی تبدیل شود. جیلان در ادامه افزود:

ما از ارائه این ابزار پیشرفته به بازار هیجان‌زده‌ایم. ترکیب این افزونه از داده‌های متنوع، استدلال پیچیده، کاربر پسند بودن، و پاسخگویی فوری، تغییر چشمگیری در مسیر بازی‌های وب 3 و بلاکچین ایجاد می‌کند.

در زمان راه‌اندازی، این ابزار به کاربران اجازه می‌دهد بیش از 2000 بازی وب 3 را با استفاده از این افزونه تجزیه و تحلیل و درجه‌بندی کنند و به 37 معیار عملکرد کلیدی متمایز بهینه‌شده برای بازی‌های بلاکچین دسترسی داشته باشند. این ابزار کاربران را قادر می‌سازد تا تحلیل‌های روزانه را ببینند، مسیر رشد بازی‌های مختلف را مقایسه کنند و روندهای آینده را با دقت قابل‌توجهی پیش‌بینی کنند.

بازار رو به رشد بازی Web 3 نیاز به ابزارهای تحلیل داده بدون اعتماد، کاربرپسند و پیشرفته را در صنعت افزایش داده است. در پایان بیانیه مطبوعاتی تلسکوپ لبز انتظار می‌رود راه‌اندازی پلاگین GPT انقلابی در توسعه بازی ایجاد کند.

پیشنهاد مطالعه: وب ۳.۰ چیست؟ (Web 3.0)Sourceنمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا