ایستگاه خبر

امکان ارسال و دریافت آسان رمز ارزها در چت تلگرام

با جدیدترین ویژگی تلگرام ارسال رمز ارزها اکنون مانند ارسال یک پیام است. این اپلیکیشن پیام‌رسان از امکان پرداخت‌های رمز ارزی از طریق شبکه باز (TON)، ربات کیف پول رسمی خود، خبر داد.

چهارشنبه، در پستی در توییتر، این برنامه پیام‌رسانی اعلام کرد که ارسال و دریافت رمز ارزها از طریق TON Token را راه‌اندازی می‌کند.

این یک نوآوری دیگر از تلگرام است زیرا اولین برنامه پیام‌رسان است که امکان پرداخت سریع، ایمن و بدون دردسر رمز ارزها را فراهم می‌کند.

TON ربات دیگری را اضافه می‌کند که به میلیون‌ها کاربر تلگرام امکان می‌دهد به‌راحتی پرداخت‌های رمز ارزی خود را از طریق چت ارسال و دریافت کنند. بهتر از همه، تراکنش‌ها رایگان هستند. بله، می‌توانید پرداخت‌های رمز ارزی را با کارمزد تراکنش صفر و همین‌جا در حین چت ارسال و دریافت کنید. راحتی در بهترین حالتش!

ویژگی کیف پول TON

برای استفاده از این قابلیت شگفت‌انگیز، کاربران باید ربات کیف پول تلگرام را دانلود و نصب کنند. با وجود آن، کاربران می‌توانند آزادانه با استفاده از کارت‌های بانکی خود ارزهای دیجیتال خریداری کنند و سپس به کیف پول‌های دیگر منتقل کنند.
با TON، پرداخت‌های رمز ارزی بسیار فوری است. کاربران مجبور نیستند آدرس‌های کیف پول طولانی را وارد کنند و منتظر تأیید باشند. کاربران می‌توانند به راحتی با کلیک کردن روی نماد Wallet موجود در برنامه پیام‌رسانی، سکه TON یا BTC را برای دیگران ارسال کنند.

به گفته این شرکت، آن‌ها سپس می‌توانند بیت کوین (BTC) یا Toncoin را با کلیک بر روی نماد «کیف پول» در پیام های مستقیم برای سایر کاربران ارسال کنند.

تلگرام از بدو پیدایش همراه رمز ارزها بوده است. و اکنون، آن‌ها در حال پرده‌برداری از یک ویژگی نوآورانه هستند که به روشی سریع‌تر، یکپارچه و مطمئن ارسال و دریافت پرداخت‌های رمزنگاری شده در یک برنامه پیام‌رسان را ممکن می‌کند.

حماسه تلگرام و TON

TON از مکانیزم اثبات سهام استفاده می‌کند و در سال ۲۰۱۷ با هدف DNS، خدمات غیرمتمرکز و پرداخت‌های فوری تأسیس شد.

سهام تلگرام و TON در می ۲۰۲۰ به دلیل یک مانع قانونی با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده سقوط کردند.

SEC تلگرام را به فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده با عرضه اولیه سکه (ICO) متهم کرد. این آژانس پس از آن شکایت کرد که این برنامه پیام‌رسانی توانست ۱.۷ میلیارد دلار از فروش توکن خصوصی جمع‌آوری کند.
بدتر از همه، یک قاضی نیویورکی تصمیم گرفته است که به شرکت اجازه ندهد توکن‌های گرام (Gram) را بین سرمایه‌گذاران خارجی یا کسانی که خارج از ایالات متحده هستند توزیع کند.

پس از خروج آن، آن‌ها تصمیم گرفتند سکه TON را به بنیاد TON بسپارند. شبکه باز به کاربران اعلام کرد برای ارسال سکه‌های TON با استفاده از ربات کیف پول جدید، به آخرین نسخه برنامه نصب شده نیاز دارند.

ساده‌سازی پرداخت‌ رمز ارزها در تلگرام

تلگرام قصد دارد تراکنش‌های ارزهای دیجیتال را ساده کند تا پذیرش انبوه آن در سراسر جهان افزایش یابد.

پرداخت‌ها با اپلیکیشن پیام‌رسان و سکه TON به جریان اصلی تبدیل می‌شوند و پرداخت‌های بین‌مرزی را ارزان‌تر و سریع‌تر می‌کنند.

هدف در اینجا این است که راه‌حل‌های پرداخت رمز ارزی را به بخشی از زندگی روزمره تبدیل کنیم. این یکی قطعاً در بین کاربران تلگرام تاثیرگذار است.

 

پیشنهاد مطالعه: بهترین کیف پول‌های بیت کوین

 

Source

https://coiniran.com/?p=50918
دکمه بازگشت به بالا