ایستگاه خبر

تلگرام منع شد! حکم اولیه دادگاه علیه فروش توکن گرام

یک دادگاه منطقه‌ای در آمریکا حکمی صادر کرده است که به موجب آن کمپانی تلگرام را از صدور و انتشار توکن گرام در زمان حاضر منع می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کوین‌تلگراف، در تاریخ ۲۴ مارس به درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار و به منظور صدور حکم اولیه پرونده تلگرام، دادگاه آمریکایی نوشت:

“دادگاه متوجه شده است که SEC علاقه زیادی دارد که نشان دهد فروش ۲.۹ میلیون توکن گرام به ۱۷۵ خریدار و دریافت مبلغ ۱.۷ بیلیون دلار، بخشی از یک طرح بزرگتر این شرکت  برای توزیع توکن گرام در جامعه بزرگتری از مشتریان بوده است. با توجه به مفروضات استخراج شده و نتایج تست هاوی، دادگاه به این نتیجه رسیده است که برنامه فروش مرحله دوم توکن گرام به افراد عادی حکم فروش اوراق بهادار بدون وضعیت ثبت شده قانونی مشخص را دارد. “

پرونده قضایی تلگرام از ماه اکتبر سال گذشته در جریان است. تلگرام در سال ۲۰۱۸ و در عرضه اولیه توکن خود میلیون‌ها دلار توکن گرام را به فروش رسانده بود. اگرچه آنها مدعی هستند که برای عرضه توکن خود معافیت قانونی داشته اند اما دادگاه معتقد است که اقدام به فروش در مرحله دوم( مرحله عمومی) این شرکت صلاحیت استفاده از معافیت‌هایت‌ها را برای آنها از بین می‌برد.

https://coiniran.com/?p=37807
دکمه بازگشت به بالا