ایستگاه خبر

دوروف ۱.۷ میلیارد دلاری که در ICO جذب کرده بود را به حساب دادگاه ریخت!

پاول دوروف، مدیرعامل تلگرام، به دلیل اتهام نقض قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) درمورد ICO این شرکت در سال ۲۰۱۸ وجوه جمع‌آوری شده را در اختیار دادگاه گذاشت. دادگاه با شکایت SEC جزئیات چگونگی هزینه‌کرد ۱.۷ میلیارد دلاری که در ICO جذب شد را بررسی می‌کند. مطابق اسناد رسمی این وجوه در دبی نگهداری می‌شد و با حضور وکیل تلگرام و مامور SEC در دو مرحله طی ۱۸ ساعت در تاریخ ۷ و ۸ ژانویه به حساب دادگاه واریز شد.

دوروف در پاسخ به مامور SEC در مورد برنامه‌هایش برای نحوه هزینه‌کرد وجوه گفت انتظار تغییرات بزرگی نسبت به روند سال گذشته و اوایل امسال ندارد و قصد ندارد بیش از این از منابع موجود برای توسعه‌ی TON استفاده کند. او همچنین در پاسخ به سوال درمورد سهم توسعه‌دهندگان TON از توکن‌های گرام گفت شرکت در نظر دارد ۴٪ از توکن‌ها را در میان توسعه‌دهندگان توزیع کند اما هنوز به جمع‌بندی نرسیده است. پیش بینی شده ۵ میلیارد توکن گرام عرضه شود که از این مقدار سهم توسعه‌دهندگان حدود ۲۰۰ میلیون گرام خواهد بود.

مامور SEC درمورد مشوق توسعه‌دهندگان برای حضور در مسابقاتی که دوروف در سال ۲۰۱۹ برای قراردادهای هوشمند تلگرام برپا کرد سوال پرسید که دوروف در جواب گفت او بین سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۸ از منابع حاصل از پروژه‌ی قبلی خود به نام VKontakte مخارج پروژه‌های جدیدش را تامین می‌کند و هنوز مقداری از این منابع موجود هستند. طبق گزارش‌ها تلگرام ۲۵ کارمند برنامه‌نویس دارد و صدها پیمانکار مستقل با این شرکت همکاری می‌کنند.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=36433
دکمه بازگشت به بالا