ایستگاه خبر

جامعه Synthetix به توکنیزه کردن سهام تسلا رای می‌دهد!!

جامعه Synthetix به اضافه کردن سهام تسلا به پروتکل ترید اوراق مشتقه دیفای رای داده است. اضافه کردن این دارایی برای اولین بار در دوم فوریه به طور رسمی پیشنهاد شد. فرآیند رای‌گیری در دهم فوریه آغاز شد و نیازمند تایید از Spartan Council شد که هیات مدیره‌ای از جامعه این رمز ارز است که در مورد پیشنهاد‌ها رای می‌دهد. پیشنهاد مذکور با اکثریت آرا به تصویب رسید زیرا همه هشت عضو این هیات مدیره به اضافه کردن سهام تسلا رای دادند.

با اضافه کردن سهام تسلا، کاربران Synthetix می‌توانند به ترید یکی از بزرگترین سهام سازمانی با استفاده از یک اپلیکیشن دیفای بپردازند و در این میان نیازی به اپلیکیشن‌های ترید خرد مانند Robinhood نیست. این سهام با تیکر sTSLA در Synthetix لیست خواهند شد.

تسلا در روز دوشنبه موجی از هیجان را در میان جامعه رمز ارز ایجاد کرد و آن زمانی بود که این شرکت از خرید بیت کوین ۱.۵ میلیارد دلاری خود خبر داد. این خبر بعد از یک سری اظهارات مرحله به مرحله مربوط به کریپتو از جانب ایلان ماسک (Elon Musk) مطرح شد. ماسک مدتی به تبلیغ در مورد دوج کوین پرداخت و سپس بیت کوین را در بیوی تویتر خود ذکر کرد و به یک نتیجه اجتناب‌ناپذیر اشاره کرد.

قیمت سهام تسلا در یک سال گذشته بیش از ۴۲۰ درصد افزایش پیدا کرده است. این افزایش قیمت مداوم باعث شد که ایلان ماسک در ژانویه تبدیل به ثروتمند‌ترین مرد جهان شود.

Synthetix اولین پروتکلی نیست که سهام ترکیبی را پذیرفته است. Injective Protocol یکی دیگر از این پروتکل‌هاست که پشتیبانی از سهام FAANG، ترید فارکس و GameStop را اعلام کرده است. یکی دیگر از پلتفرم‌های دیفای بنام Mirror Protocol نیز به لیست کردن سهام تسلای ترکیبی خود اقدام کرده است.

اینک ۲.۸۷ میلیارد دلار ارزش در داخل Synthetix محبوس شده است. پروژه‌های ذکر‌شده در بالا به نسبت Synthetix بسیار کوچک‌تر هستند. نظر شما چیست؟ رای دادن جامعه Synthetix به توکنیزه کردن سهام تسلا را چگونه می‌بینید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=43720
دکمه بازگشت به بالا