ایستگاه خبر

Synonym زیرمجموعه تتر ابزارهایی برای بیت کوین و شبکه لایتنینگ خواهد ساخت

شرکت Synonym یک شرکت نرم‌افزاری بلاکچین متعلق به شرکت محبوب تتر امروز تأسیس شد. Synonym Software ابزارهایی را برای بیت کوین و شبکه لایتنینگ ایجاد خواهد کرد.

Slashtags و Blocktank در راه هستند

این شرکت ابتدا محصولی به نام Slashtags را راه‌اندازی خواهد کرد. Slashtags یک پروتکل وب ۳ است که می‌تواند برای انتشار محتوا و خدمات جستجو استفاده شود. به هر جهت، Slashtags نیازی به یکپارچه‌سازی با بلاکچین ندارد، و کاربران می‌توانند از محتوای آن با بیت کوین درآمد کسب کنند.

Synonym همچنین قصد دارد Blocktank را منتشر کند، سرویسی که به کاربران امکان می‌دهد ارتباطات شبکه لایتنینگ بیت کوین خریداری کنند. این کار کاربران را از پیگیری فرآیند پیچیده فنی ایجاد کانال لایتنینگ بی‌نیاز می‌کند.

فراتر از این، این شرکت همچنین در حال کار بر روی یک کیف پول موبایل با پشتیبانی از بیت کوین و شبکه لایتنینگ است.

هدف این شرکت ترویج پذیرش بیت کوین است. جان کاروالیو، مدیر عامل شرکت، در جای دیگری گفته است:

پذیرش بیت کوین به‌طور جادویی و به خودی خود اتفاق نمی‌افتد… ما به یک استراتژی و اکوسیستم برای جایگزینی اقتصاد قدیمی نیاز داریم. اینجا جایی است که Synonym وارد می‌شود.

Synonym چه ارتباطی با تتر دارد؟

Tether Ltd. به عنوان یک صادرکننده استیبل کوین عمل می‌کند و بیشتر به خاطر توکن USDT وابسته به دلار آمریکا شناخته شده است. Synonym نشان‌دهنده مسیر جدیدی برای شرکت با تمرکز بر بیت کوین و لایتنینگ است.

تتر به یک روش مهم با Synonym ادغام می‌شود: توکن‌های تتر فوری از طریق Blocktank و کیف پول موبایل این شرکت در شبکه لایتنینگ در دسترس خواهند بود.

علاوه بر این، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether، به عنوان مدیر ارشد فناوری Synonym خدمت خواهد کرد. فراتر از این، این دو شرکت تیم‌های متفاوتی دارند.

با این وجود، کاروالیو به یک رابطه عمیق‌تر اشاره کرده است. در بیانیه‌ای به مجله بیت‌کوین، او گفت که رابطه Synonym با Tether و Bitfinex به این معنی است که «موقعیت آن را دارد که همه محصولات این شرکت‌ها را به روشی استراتژیک با بیت‌کوین سازگار کند».

تتر از لحاظ تاریخی رابطه نزدیکی با شرکت خواهر خود Bitfinex داشته است. این استراتژی به دلیل شکایتی در گذشته که در آن رگولاتورها Tether و Bitfinex را به سوءمدیریت وجوه برای پوشاندن ضرر متهم کردند، بحث‌های زیادی را به همراه داشت.

با جزئیات کمی دیگر در مورد برنامه های آینده Synonym، باید دید که این شرکت‌ها تا چه حد رابطه نزدیکی را فراتر از نقش تتر در تأسیس شرکت جدید امروز حفظ خواهند کرد.

 

 

پیشنهاد مطالعه: تتر چیست؟ مزایای استفاده از USDT

 

Source

https://coiniran.com/?p=48371
دکمه بازگشت به بالا