ایستگاه خبر

شرکت Sygnum در سوئیس، بلاکچین را جایگزین بورس اوراق بهادار می‌کند

شرکت Sygnum که یک شرکت امور مالی دارایی‌های دیجیتال با مجوز بانکی سوئیس است، جایگزینی مبتنی بر بلاک چین برای فهرست‌بندی سهام در بورس اوراق بهادار راه‌اندازی کرده است.

این شرکت یک راه‌حل توکن‌سازی سرتاسر را که متشکل از یک پلت‌فرم صدور بازار اولیه به نام Desygnate و محل برگزاری معاملات بازار ثانویه به نام SygnEx است، معرفی کرد.

به گفتهٔ شرکت Sygnum این راه‌حل به صادرکنندگان راهی برای افزایش سرمایه، رشد نقدینگی و انتقال مالکیت و مدیریت اقدامات شرکتی ارائه خواهد داد. همچنین با سرمایه‌گذاری در بازارهای هدفمند، شرکت‌هایی با سرمایهٔ متوسط، املاک و مستغلات، هنر و کالاهای قابل کلکسیون‌شدن، سرمایه‌گذاران به دارایی‌های توکنیزه‌شده دسترسی خواهند داشت.

Sygnum با استفاده از راه‌حل اساسی فناوری دفترکل توزیع‌شده، امکان سرمایه‌گذاری در هر ساعت و هر روز هفته را فراهم می‌کند و ریسک طرف قرارداد را با این پلت‌فرم که از استیبل کوین وابسته به فرانک سوئیس (DCHF) قدرت گرفته، کاهش می‌دهد.

ماتیاس ایمباخ (Mathias Imbach) مدیرعامل شرکت Sygnum Group در اعلامیهٔ این شرکت گفت: «ما همراه با Desygnate و SygnEx یک راه‌حل تجاری مبتنی بر بلاک چین به بازار ارائه می‌دهیم که دنیایی از فرصت‌های جدید تجارت  را برای فعالان بازار سرمایه‌گذاری فراهم می‌کند.»

طبق گزارش شرکت Sygnum تعدادی از شرکت‌ها در حال حاضر از راه‌حل توکنیزه‌کردن استفاده می‌کنند و یا به زودی شروع به استفاده از آن خواهند کرد. در این فهرست شرکت‌هایی همچون شرکت مدیریت دارایی Azimut Group، شرکت سرمایه‌گذاری ImmoZins، شرکت ارائه‌دهندهٔ توکن املاک و مستغلات CrowdliToken و شرکت اتومبیل‌های الکترونیکی BAK Motors حضور دارند.

Source

https://coiniran.com/?p=42245
دکمه بازگشت به بالا