ایستگاه خبر

نگرانی‌ها از خاموشی بیش از ۱۸ ساعت صرافی BitBay رو به افزایش است

صرافی BitBay که در استونی مستقر است دیروز اعلام کرد با مشکلات شبکه ناشی از ارائه‌دهندگان خارجی دست و پنجه نرم می‌کند. این صرافی اظهار داشت با ارائه‌دهندگانش تماس گرفته و برای حل این مشکل تلاش می‌کند. با این حال مشکلات هنوز حل نشده و سومین صرافی بزرگ اروپا بیش از ۱۸ ساعت است که آفلاین می‌باشد.

چهار ساعت پس از آفلاین شده، صرافی BitBay اعلام کرد مساله از آنچه تصور می‌شد پیچیده‌تر است و صرافی در تلاش است تا عملیاتی محدود را راه‌اندازی کند که معامله‌گران بتوانند سفارشات خود را مدیریت کنند. به دنبال آن بیت بی در فیسبوک مشتریانش را به آٰامش دعوت کرد و اطمینان داد که تمام وجوه در امنیت هستند و آنها در تلاش‌اند تا مشکلات را برطرف نمایند.

هرچند طولانی شدن خاموشی صرافی موجب افزایش سوءظن‌ها شد. به دنبال افزایش سوءظن و نگرانی کاربران بیت بی بار دیگر تاکید کرد جای وجوه سپرده شده امن است و مشکلات ناشی از حمله هکرها نیست. BitBay سپس در توئیتر اعلام کرد علیرغم تلاش سخت و تماس مداوم با ارائه‌دهنده‌ی خدمات هنوز نتوانستیم ۱۰۰٪ زیرساخت‌ها را فعال کنیم. علیرغم خاموشی، به نظر می‌رسد صرافی بیت پی معاملاتی به ارزش حدود ۴۰ میلیون دلار را در ۲۴ ساعت گذشته را به انجام رسانده است.

این قطعی گسترده در حالی اتفاق افتاد که BitBay دو هفته پیش رکورد جدیدی در حجم معاملات روزانه طی شش سال فعالیت خود ثبت کرد. در تاریخ ۱۳ مارس بیت بی تقریبا ۷۵ میلیون دلار حجم معامله بین BTC و PLN ثبت کرد.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=37852
دکمه بازگشت به بالا