ایستگاه خبر

راه‌اندازی سرویس‌های جدید سوشی‌سوآپ

دو سرویس جدید سوشی‌سوآپ به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند بیشترین سود ممکن را از رمزارزهای خود ببرند.

سوشی‌سوآپ از این پس به معاملات مارجین برای برخی جفت‌ارزهایی اجازه خواهد داد که پیش از این به علت کمبود نقدینگی در بازار وجود نداشتند.

این حرکت باعث ورود برخی از نهنگ‌های متوسط بازار به این پلتفرم شده که امیدوارند بتوانند برای این جفت‌ارزها موج‌های گاوی به راه بیاندازند.

بردن بیشترین سود از رمزارزها

سوشی‌سوآپ از راه‌اندازی پلتفرم معاملاتی مارجین و قرضی جدید خود تحت عنوان «کاشی» خبر داد.

این پلتفرم طیف گسترده‌ای از معاملات جفت‌ارزها را پشتیبانی می‌کند که تا قبل از این وجود نداشتند.

کاشی با استفاده از سود شناور و هدف‌های ۷۰ تا ۸۰ درصدی از کل مبلغ، دارایی‌های پر ریسک برای معامله را قابل دسترسی و معامله در پلتفرم مارجین می‌کند.

معامله‌گران قادر خواهند بود تا تعداد زیادی از توکن‌ها را بفروشند و برای خود موقعیت‌های فروش تاثیرگذار ایجاد کنند.

کاشی بر روی BentoBox که یکی از شناخته شده‌ترین صندوق‌های توکن است، فعالیت‌ خواهد کرد تا به کاربران کمک کند با قرض دادن دارایی‌های مازاد خود سود ببرند.

پیشنهاد مطالعه: بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۱

تیم اجرایی گفته است: نقش اصلی این صندوق این است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق قرض دادن دارایی‌های خود به معامله‌گران مارجین سود ببرند، در حالی که در همان حال می‌توانند از همان توکن از طریق پخش کردن نقدینگی یا استخراج آن بر روی پروتکل‌های DeFi، نیز سود ببرند.

کاربران اکنون می‌توانند با انتقال توکن‌های خود به BentoBox و اتصال صندوق خود به کاشی، بیشترین سود را از رمزارزهای خود ببرند.

آن‌ها قادر خواهند بود تا جفت‌ارزهای دلخواه خود برای خرید یا قرض را ایجاد کنند و یا طیف گسترده‌ای از آلتکوین‌های خود را بفروشند.

خالی از لطف نیست که بگوییم فعالیت یکی از دیگر از DEXها در چند هفته‌ی آینده دوباره از سر گرفته خواهد شد.

وال‌ها برای خرید به سوشی‌سوآپ می‌آیند

نمودار میزان توزیع هولدرهای Santiment نشان می‌دهد که حاضرین خود را آماده‌ی یک واکنش قیمت گاوی به دلیل راه‌اندازی کاشی کرده‌اند.

مرکز تحلیل‌های رفتاری تعداد بالایی از آدرس‌های نگه‌دارنده‌ی SUSHI در ۴۸ ساعت گذشته را شناسایی کرده‌ است که به طور میانگین بین ده هزار تا صد هزار از این توکن را دارند.

می‌توان گفت حدودا ۱۵ نهنگ متوسط بازار از ۲۴ام مارچ تا به امروز به این شبکه پیوسته‌اند، که باعث رشد ۸.۱۰ درصدی در همین زمان کوتاه شده است.

طبق مدل GIOM، برخلاف وجود فشار خرید، سوشی‌سوآپ یک مقاومت شدید را پیش روی خود دارد.

حدود ۵۲۰۰ آدرس پیش از این بیش از ۸۷ میلیون SUSHI‌ را بین ۱۷.۴۹ تا ۱۹ دلار خریده‌اند. به همین دلیل در ادامه و به منظور برابری قیمت و سود کردن، هولدرها در همین بازه‌ی قیمت سعی خواهند کرد که با خرید بیشتر میانگین قیمتی خود را کم کنند.

اگر این سطح حمایت پیش روی سوشی‌سوآپ از دست برود، طبق‌ داده‌های GIOM سطح حمایت پایداری در ۱۵ دلار وجود خواهد داشت.

در این نقطه بیش از ۶ هزار آدرس ۱۵.۵۰ میلیون SUSHI خریداری کرده‌اند.

اگر این نقطه که بالای حمایت اساسی SUSHI است نیز از دست برود، این رمزارز می‌تواند ریزشی تا محدود قیمت ۷ دلار تا ۱۱ دلار را تجربه کند که حدودا ۴ هزار آدرس بیش از ۵۲.۷۰ میلیون SUSHI را در این بازه خریداری و هولد کرده‌اند.

source

 

https://coiniran.com/?p=44822
دکمه بازگشت به بالا