ایستگاه خبر

صرافی سوشی‌سواپ بر روی زنجیره‌ی هوشمند بلاکچین قابل استفاده است

صرافی سوشی‌سواپ (SushiSwap) به‌منظور فرار از افزایش هزینه‌های اتریوم اکنون در زنجیره‌ی هوشمند بایننس (BSC) و چندین پلتفرم بلاکچین دیگر، در حال فعالیت است.

به گفته‌ی مدیر ارشد فناوری سوشی‌سواپ، جوزف دلونگ (Joseph Delong)، این صرافی علاوه بر زنجیره هوشمند بایننس، قراردادهایی را در شبکه‌های Fantom ،Polygon ،xDai Chain و Moonbeam نیز فعال کرده است.

دلونگ ادعا کرد فنتوم (Fantom) و بایننس پشتیبانی خوبی از لیست‌ توکن‌های موجود دارند و به کاربران گفت تجربه نسبتاً کاملی است. وی گفت پلتفرم‌های دیگر به تجربه‌ی کاربر نهایی نیاز دارند.

پیشنهاد مطالعه: آموزش کار با صرافی یونی سواپ (Uniswap) + ویدیو

SushiSwap با بیش از ۳.۳ میلیارد دلار نقدینگی، قبلاً فقط به میزبانی در بلاکچین اتریوم محدود شده بود. با این حال، افزایش قیمت گس معاملات پرهزینه‌ای را برای کاربران در پی داشته و پروژه‌هایی مانند سوشی را مجبور به جستجوی جای دیگری کرده است.

صرافی سوشی‌سواپ، که به عنوان کپی از کد منبع باز یونی‌سواپ (Uniswap) آغاز شد، به تدریج موقعیت خود را به‌عنوان یک رقیب جدی در فضای صرافی‌های غیرمتمرکز آغاز کرد. گزارش اخیر شرکت تجزیه و تحلیل کریپتوی Delphi Digital نشان داد که سوشی با وجود کم شدن قیمت سکه‌ی SUSHI، موفق شده است از نظر فعالیت کاربران و میزان نقدینگی جایگاه خود را بی‌سروصدا در برابر یونی‌سواپ (Uniswap) به‌دست بیاورد.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی صرافی یونی سوآپ و توکن UNI

Source

https://coiniran.com/?p=44306
دکمه بازگشت به بالا