ایستگاه خبر

نظرسنجی: دارندگان کریپتو در ژاپن XRP را بیش از ETH ترجیح می‌دهند

یک نظرسنجی که توسط صرافی BitMax  برای سنجش جامعه کریپتو در ژاپن انجام شد نشان داد که ۲۵ درصد از معامله گران XRP را ترجیح می دهند، ۹ درصد از معامله‌گران با اتریوم معامله می‌کنند و ۲۶ درصد از آنها بیت کوین را می‌پسندند.

با وجود این واقعیت که اتریوم در حال حاضر دومین رمزارز بزرگ  بازار شناخته می‌شود، دارندگان کریپتو در ژاپن ترجیح می‌دهند XRP داشته باشند، تا اتریوم.

طبق نتایج نظرسنجی که از ۱۲ ژوئن توسط BITMAX صرافی رمزارز ژاپنی طی توئییتی در صفحه رسمی آن در توئیتر منتشر شده است، بیت کوین (BTC) تقریبا به اندازه توکن XRP بین معامله‌گران در ژاپن محبوب است. ۲۵٪ از ۱،۴۹۸ نفر مورد بررسی، گفته‌اند XRP سکه مورد علاقه آنهاست، در مقایسه با ۲۶٪ که BTC را ترجیح می‌دادند. اتریوم (ETH) هم با ۹٪ در رتبه سوم قرار گرفت.

شایان ذکر است که اندازه جامعه آماری کوچک مانند نمونه در این تحقیق فوق، الزاما ممکن است نتایج را قطعی و قابل تعمیم نکند.

با این حال، انجمن مبادله ارز مجازی ژاپن (JVCEA) یافته‌های مشابهی را در دسامبر ۲۰۱۹ گزارش داده بود. XRP در میان تعداد دارایی‌های دیجیتالی، بعد از بیت کوین در رتبه دوم قرار داشت و اتریوم نیز در رده سوم بود.

XRP پشتیبانی‌اش در خارج از ژاپن را از دست می‌دهد؟
Cointelegraph در ماه آوریل گزارش داد که تعامل آنلاین نسبت به XRP در توییتر در یک چهارم آغازین ۲۰۲۰ کاهش یافته است، در حالی که ریپل مجبور شد بسیاری از دارایی های خود را نقد کند. شرکت تحلیلی Crypto Messari داده‌هایی را منتشر کرد که نشان می‌دهد XRP بدترین عملکرد را در سال ۲۰۱۹ داشته است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39474
دکمه بازگشت به بالا