رمزارزها و توکن‌ها

SUQA رمز ارزی با اهداف بشر دوستانه

SUQA رمز ارزی با اهداف بشر دوستانه است که از طریق پرداخت پاداش، ایجاد امنیت، شفافیت و بدون پرداخت هزینه به رشد بلاک چین کمک می کند.

SUQA رمز ارزی با اهداف بشر دوستانه

رقم سرمایه گذاری در مقوله بلاک چین و رمز ارز ها در سال ۲۰۱۸ به نسبت سال ۲۰۱۷ رشد قابل توجهی از خود نشان می دهد اما تعداد پروژه های موفق در مقایسه با قبل با کاهش چشمگیری همراه بوده است. علت این مسئله را بیشتر باید در برگزاری ICO ها و عدم آگاهی سرمایه گذاران نسبت به جزئیات این مسئله جست. در این میان پروژه هایی نیز وجود دارند که با توزیع منصفانه راه خود را در میان سایر رمز ارز ها باز می کنند. با کوین ایران همراه باشید.

تشریح مشکل

هنوز کمبود های زیادی در حوزه ارز های دیجیتالی وسیستم پرداخت نامتمرکز در مسیر شناخت و سازگاری با بلاک چین وجود دارد. همچنین، اعتماد هنوز به عنوان یکی از بزرگ ترین مسائل مرتبط با رمز ارز ها مطرح می باشد. هنوز عده زیادی از کاربران توسط ICO ها و کوین هایی که از پیش استخراج شده اند، مورد آسیب و کلاهبرداری قرار می گیرند. به همین دلیل افراد زیادی از رمز ارزها وحشت دارند. از سوی دیگر رشد ارز های قابل استخراج، رشد جامعه استخراج کننده را به همراه داشته است. برای کسب اطمینان از سرمایه گذاری و انجام استخراج، کوین مورد نظر باید در زندگی واقعی مورد استفاده قرار گیرد. متاسفانه تعداد محدودی از کوین ها از این قابلیت بهره مند هستند. جهت تکمیل روند استخراج از طریق GPU موارد زیادی برای اصلاح وجود دارد که از آن جمله می توان به امنیت، مقاومت در برابر سیستم ها و ماشین های قدرتمند استخراج از قبیل ASIC  و FPGA ، بهینه ساختن فضای ذخیره سازی و ارائه راهکار برای مقاومت در برابر سیستم های کوانتومی در آینده اشاره کرد.

راهکار SUQA

رمز ارز SUQA از الگوریتم جدید خود که X22i نام دارد برای بلاک چین خود بهره خواهد برد. این الگوریتم در دسترس استخراج کنندگان سطح متوسط CPU وGPU قرار دارد. جهت مقاومت در برابر ماشین های استخراج ASIC، FPGA و سیستم های کوانتومی که برای از بین بردن سیستم های نامتمرکز در ابعاد وسیع مورد استفاده قرار می گیرند، الگوریتم X22i به خوبی توسعه یافته است. اکنون جامعه رمز ارز ها مجهز به سیستمی مقاوم در برابر ASIC، FPGA و سیستم های کوانتومی است. ایده سود تقریبی ۵ درصد در قبال مسدود سازی موجودی به مدت ۱ ماه، برای سرمایه گذاران در نظر گرفته شده است. توزیع منصفانه این رمز ارز نیز موضوع قابل ذکری است که ویژگی ممتازی به حساب می آید. عدم برگزاری ICO، عدم استخراج از قبل (Pre-mine)، عدم استفاده از روش مستر نود و عدم پیش فروش توکن جهت اطمینان از توزیع منصفانه این رمز ارز کافی به نظر می رسد.

کاربرد SUQA

اما تمام این موارد به خودی خود ارزشی را ایجاد نمی کند و برای کاربرد توکن نیز راهکاری لازم است. رمز ارز SUQA صرف نظر از جامعه بلاک چین، اهدافی در خارج از این اکوسیستم را از طریق معرفی روش پرداخت بدون کارمزد دنبال می کند. اهداف SUQA، فری لنسرهای فعال در زمینه رمز ارز، استارت آپ های حوزه کریپتو و نهاد های خیریه و بشر دوست می باشند که با استفاده از SUQA از روش پرداختی بدون هزینه و با شفافیت کامل بهره مند خواهند بود. رمز ارز SUQA از زیر ساختی نامتمرکز و روش ساماندهی خود مختار، به عنوان روشی برای کسب اطمینان از بهره مند بودن تمام افراد درگیر با این زنجیره استفاده خواهد کرد. بلاک چین در نهایت راه خود را دربین زندگی عادی افراد باز خواهد کرد و راهکار های SUQA به عنوان روش پرداخت بدون هزینه، امن و شفاف به این روند سرعت می بخشد.

نحوه عملکرد SUQA

رمز ارز SUQA برای کمک به گسترش اجتماعات رمز ارزها و بلاک چین، از روش اهدای پاداش بهره می برد.

— استفاده از الگوریتم جدید، پیچیده، متن باز و شفاف برای کیف پول استخراج کنندگان CPU و GPU
— امکان استخراج از طریق
CPU-GPU و تنها به روش تولید و انتشار هش بدون دخالت سیستم های ASIC و FPGA
— توزیع عادلانه و عدم استفاده از روش هایی مانند
ICO، Pre-mine، Masternode و Pre-Sale
— تشویق سرمایه گذاران از طریق پرداخت سود به موجودی حساب های مسدود شده در بازه زمانی معین (حدود ۵% در بازه زمانی حداکثر ۴ هفته)
— اختصاص حدود ۲۵ درصد سود، برای سه ماه اول (برای سرعت
بخشیدن به پذیرش کوین بین سرمایه گذاران و کاربران)
— مقاومت در برابر سیستم های
ASIC، FPGA، Quantum و Instamine (تنها کوینی که در برابر استخراج FPGA مقاوم است)
— نقل و انتقال بدون هزینه و انجام تراکنش ها با سرعتی معادل ۷۵ برابر بیت کوین
— سریع ترین رمز ارز در میان رمز ارز هایی که به روش اثبات کار (
POW) استخراج می شوند

جزئیات مربوط به استخراج

امکان استخراج به روش CPU، از طریق انتخاب یک گزینه برای دارندگان کیف پول دسکتاپ مهیا خواهد شد. استخراج کنندگانی که از GPU استفاده می کنند، از طریق موتور استخراج متن باز SUQA و تنها با وارد کردن سرور و آدرس کیف پول خود به لیست استخراج کنندگان اضافه خواهند شد.

پاداش هر بلاک:

۱ تا ۲۲۰۰۰: ۱۰.۰۰۰ = ۲۲۰.۰۰۰.۰۰۰
۲۲.۰۰۱ تا ۵۰.۰۰۰: ۵.۰۰۰ = ۱۳۹.۹۹۵.۰۰۰
۵۰.۰۰۱ تا ۱۰۰.۰۰۰: ۲.۵۰۰ = ۱۲۴.۹۹۷.۵۰۰
۱۰۰.۰۰۱ تا ۲۰۰.۰۰۰: ۱.۲۵۰ = ۱۲۴.۹۹۸.۷۵۰
۲۰۰.۰۰۱ تا ۴۰۰.۰۰۰: ۶۲۵ = ۱۲۴.۹۹۹.۳۷۵
۴۰۰.۰۰۱ تا ۱.۵۰۰.۰۰۰: ۳۱۲.۵ = ۳۴۳.۷۴۹.۶۸۸

تعداد کوین ۱.۰۷۸.۷۴۰.۳۱۳ به اضافه ۱۰ درصد (هزینه های سازمان) در طول ۵.۷۸ سال استخراج خواهد شد. تعداد نهایی کوین معادل ۱.۱۸۶.۶۱۴.۳۴۴ SUQA خواهد بود.

هزینه سازمان: نهاد SUQA یک سازمان نامتمرکز، خودگردان و با اهداف بشردوستانه است که از طریق پرداخت پاداش، ایجاد امنیت، شفافیت و بدون پرداخت هزینه به رشد بلاک چین کمک می کند. میزان ۱۰ درصد از پاداش هر بلاک به بخش “هزینه های سازمان” منتقل می شود.

این ۱۰ درصد به شکل زیر هزینه می شود:

SUQA رمز ارزی با اهداف بشر دوستانه
Suqa Coin

۲.۲ درصد  برای قرار گرفتن در لیست کوین های یک صرافی و سایر هزینه های پیش بینی نشده هزینه می شود.
۲.۲ درصد به بخش هدایا و بازاریابی اختصاص می یابد.
۰.۵ درصد برای توسعه وب سایت و بخش میزبانی (
Hosting) هزینه خواهد شد.
۲.۵ درصد برای توسعه دهندگان برنامه در نظر گرفته شده است.
۲.۵ درصد به پاداش های سازمان تعلق خواهد گرفت.
۰.۱ درصد به هزینه های قانونی تخصیص یافته است.

تیم SUQA

گروهی از افراد با تجربه و علاقه مند به مقوله رمز ارز ها تیم حرفه ای اقتصادی و رمز ارز نگار SUQA را تشکیل می دهند.

T. Dagli معروف به Cryplander، از مدیران و موسسان SUQA
Pallas از موسسان SUQA
E. Ulu متخصص رمز نگاری
Atakan   متخصص و توسعه دهنده محیط وب
Swati Sharma مهندس نرم افزار های بلاک چین و شبکه های اجتماعی
M. Atıf Karaoğul  طراح و توسعه دهنده Qt  (گرافیک و جلوه های بصری در محیط ویندوز و لینوکس)
A. Verma مدیر بازاریابی و بخش سرمایه گذاری های مرتبط

دسترسی ها

وایت پیپر
کیف پول
ویندوز، لینوکس، Mac OS و کیف پول کاغذی
برنامه استخراج از طریق GPU برای ویندوز و لینوکس

 توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به کوین ایران نیست و نباید به آن نسبت داده شود.https://coiniran.com/?p=25373
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x