ایستگاه خبر

دسترسی راحت‌تر به NFT ها

SuperFarm و Polygon برای بهبود مقیاس‌پذیری NFTها با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

به واسطه‌ی این همکاری به دست آوردن NFTها به مراتب ساده‌تر از گذشته خواهد بود.

پروتکل DeFi میان زنجیره‌ای SuperFarm قصد دارد تا همکاری با Polygon، دسترسی و جمع‌آوری دارایی‌های رمزارزی را بسیار ساده‌تر کند.

NFTها: یک تجارت پر هزینه

SuperFarm از این به بعد با استفاده از شبکه Polygon به کاربران اجازه خواهد داد تا با استفاده از پروژه‌های سطح دوم، برخلاف هزینه گس بالای شبکه‌ی اتریوم، اقدام به ساخت ارزان و سریع NFTها کنند.

الان ساخت NFTها به دلیل شلوغی شبکه اتریوم بسیار هزینه‌ بردار است. با این کار Polygon قصد دارد تا زمان ارائه ETH 2.0، هزینه‌ها را برای افرادی که می‌خواهند از این شبکه استفاده کنند، کمتر نماید.

پیشنهاد مطالعه: هزینه گس اتریوم – یک توضیح ساده

بنیان‌گذار Polygon یعنی Sandeep Nailwal گفته است: کاربران به دلیل کارمزد بالای شبکه از این صنعت پرهیز می‌کنند، راه‌حلی که ما در Polygon ارائه کرده‌ایم هدفش این است که تجربه‌ای بسیار بهتر، بدون ایجاد خطرات امنیتی و هزینه‌ای، برای کاربران فراهم کند.

او هم چنین اضافه کرد که کاربران SuperFarm قادر خواهند بود تا NFTها را با قیمتی کمتر از ۰.۰۱ دلار خرید، فروش و ذخیره کنند.

Polygon و SuperFarm چیست؟

Polygon یکی از شناخته‌ شده‌ترین پلتفرم‌های جمع‌آوری NFT است که توسط Coinbase و Binance اداره می‌شود.

این شبکه از تغییرات امن لایه‌ی دوم و زنجیره‌های جانبی استفاده می‌کند تا بدون درگیر شدن در مشکلات شبکه‌ی اتریوم، فعالیت خود را ادامه دهد.

از طرفی دیگر،  SuperFarm به افراد اجازه می‌دهد تا بدون اینکه به کد خاصی نیاز داشته باشند، یک توکن را تبدیل به NFT farm کنند.

هدف این پروژه تولید توکن‌های قابل جمع‌آوری برای استفاده در بازی‌های AAA و دیگر برنامه‌هاست.

source

https://coiniran.com/?p=44506
دکمه بازگشت به بالا