ایستگاه خبر

استراکت فایننس راه‌حلی برای نرخ سود قابل تنظیم راه‌اندازی می‌کند

پلتفرم امور مالی غیرمتمرکز استراکت فایننس (Struct Finance) که تجارت ابزارهای مالی ساختاریافته را تسهیل می‌کند، یک محصول شاخص معرفی کرد. Struct یک خزانه نرخ بهره قابل تنظیم را را‌ه‌اندازی کرده است که دارای مکانیزم پیشگامانه «ترانشینگس است.

طبق یک بیانیه رسمی، توکن‌های مختلف، مشتقات توکن‌شده، صندوق‌ها و استخرها را برای ایجاد محصولات نرخ بهره سفارشی‌شده که با اولویت ریسک کاربران همسو می‌شوند، ترکیب می‌کند. محصولات نرخ بهره تازه راه‌اندازی شده به افراد این امکان را می‌دهد تا ریسک مرتبط با هر دارایی DeFi با بازده را به بخش‌های مجزا تقسیم و دوباره بررسی کنند. این در فرآیندی به نام ترانشینگ انجام می‌شود. این محصولات از یک خزانه تشکیل شده است که به دو بخش تقسیم می‌شود و هر کدام بازدهی متفاوتی را ارائه می‌دهند.

سود خود را انتخاب کنید

بخش اول Struct برای سرمایه‌گذاران محافظه‌کار که به دنبال سود کم و ثابت هستند، شناخته می‌شود. در حالی که قسمت دوم برای کسانی که ریسک‌پذیری بالاتری دارند مناسب است و بازده متغیری را ارائه می‌دهد. بازده تولید شده توسط دارایی پایه به قسمت ثابت هدایت می‌شود و یک سود قابل پیش‌بینی را تضمین می‌کند. سود باقیمانده به ترانشه متغیر تخصیص داده می‌شود و سود دارایی‌های آن بخش را افزایش می‌دهد.

Struct اظهار داشت:

نبود بازده ثابت در کریپتوها مانعی برای ورود مؤسسات بزرگ‌تر و افراد محافظه‌کا بوده است. با در نظر گرفتن اینکه استراکت فایننس امکان پرداخت بی‌نیاز از مجوز استخرهای نقدینگی را فراهم می‌کند، بازده نرخ ثابت ممکن است به اندازه کافی معقول شود تا سودهای بالا اما بی‌ثبات web3 را تعدیل کند.

محصولات بیشتری در دست اجرا هستند

مکانیسم ترانشینگ توسعه یافته توسط Struct اولین مورد از یک سری محصولات برای ارائه فرصت‌های سرمایه‌گذاری متنوع به کاربران DeFi است. هسته اصلی این محصولات مجموعه‌ای از داشبوردهای نرخ بهره است که اکوسیستم استراکت فایننس را در حین توسعه تقویت می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: معرفی بهترین ارزهای وب۳ (Web 3.0)

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=63324
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x