ایستگاه خبر

شاکی: درآمد حاصل از فروش توکن Stox برای خرید تیم فوتبال استفاده شده!

دادخواست جدید دادگاه فدرال، Moshe Hogeg، صادرکننده توکن Stox را به استفاده از پول سرمایه گذاران برای خرید تیم فوتبال و تأمین اعتبار آزمایشگاه تحقیقاتی بلاک چین در دانشگاه اسرائیل متهم کرد. این دادخواست توسط یک فرد و نه یک موسسه حقوقی در دادگاه سیاتل ارائه شده است.

شاکی ادعا می‌کند که توکن های Stox را با اتکا به وایت پیپر آن خریداری کرده اما عرضه زیاد توکن‌های Stox به بازار باعث خسارت ۴۳۵ هزار دلاری غیرقابل پیش‌بینی شده است. این زیان تنها متوجه وی نبوده و سرمایه گذاران بسیاری در ایالات متحده و سراسر جهان صدها میلیون دلار بابت کلاهبرداری حاصل از فروش توکن ها توسط آقای Hogeg ضرر کرده‌اند. شاکی مدعیست آقای Hogeg برای تأمین بودجه خریدهای گران قیمت، از جمله ۱۹میلیون دلار برای به دست آوردن زمین در تل آویو در یکی از گرانترین معاملات املاک مسکونی در تاریخ اسرائیل، ۷.۲ میلیون دلار برای مالکیت Beitar Jerusalem، یکی از باشگاه‌های برتر فوتبال اسرائیل و کمک مالی ۱.۹میلیون دلاری به دانشگاه تل آویو، که برای راه اندازی موسسه تحقیقاتی بلاک چین Hogeg باهم همکاری می‌کنند، صرف کرده است.

این دادخواست ادعا می کند که فروش توکن های Stox بخشی از یک الگوی رفتاری مداوم است و Moshe Hogeg در نوامبر ۲۰۱۹، ICO دیگری را به امید افزایش ۶ میلیون دلار برای BLOCKTV راه‌اندازی کرده است.

Source

https://coiniran.com/?p=35103
دکمه بازگشت به بالا