ایستگاه خبر

StorX سریع‌ترین شبکه‌ی ذخیره‌سازی غیرمتمرکز از لحاظ نرخ ‌رشد است

براساس توئیتی که بنیان‌گذار StorX منتشر نمود، این پلتفرم به یکی از سریع‌ترین و برجسته‌ترین شبکه‌های ذخیره‌سازی ابری غیرمتمرکز جهان بدل شده است. پلتفرم درحال رشد StorX به کاربران خود امکان ذخیره‌سازی امن و سریع داده‌های خود را در فضای ابری می‌هد. این شبکه با کاهش هزینه‌های ذخیره‌سازی، افزایش چشمگیر پهنای باند و ایجاد محیطی توسعه‌یافته توسط کاربران، خود را از سایر حاضرین این حوزه متمایز نموده است.

مروری بر ویژگی‌های StorX

فایل‌های بارگذاری شده در StorX چند بخش شده و در نودهای ذخیره‌سازی خومختار، رمزگذاری‌ ‌می‌گردند. مدیریت این نودها برعهده‌ی اپراتورهای مخلتفی در سراسر جهان است که فضای خالی هارد دیسک خود را دراختیار شبکه‌ی ذخیره‌سازی غیرمتمرکز قرار داده‌اند. این اشخاص که میزبانی نودها را برعهده دارند، پاداش‌هایی در قالب توکن بومی SRX دریافت خواهند نمود.

باید دانست که برای استیک کردن این توکن اشخاص لازم است تا میزبان نودهای ذخیره‌سازی StorX باشند. بنابراین تنها کاربران واقعی که علاقمند به پروژه‌ی StorX هستند و به پویایی آن کمک می‌کنند، وارد پلتفرم استکینگ آن خواهند شد.

StorX سریع‌ترین شبکه‌ی ذخیره‌سازی غیرمتمرکز از لحاظ نرخ ‌رشد است

SRX یک توکن کاربردی در بلاک‌چین XinFin است که درحال حاضر ۳۸۱۲ آدرس دارنده‌ی آن هستند. عرضه‌ی کل SRX معادل ۵۰۰ میلیون توکن است.

با آگاهی پیوسته‌ی کاربران نسبت به برتری‌های ذخیره‌سازی غیرمتمرکز، انتظار می‌رود که ظرفیت فضای ابری StorX با یک حرکت تصاعدی روبرو باشد. این چشم‌انداز با بروزرسانی‌های آتی این پلتفرم هم‌گام شده و آینده‌ی روشنی را برای آن رقم می‌زند.

StorX راهکاری مفید برای ارتقای امنیت شبکه‌های غیرمتمرکزی است که حریم شخصی افراد را از کنترل اشخاص ثالث و نهادهای انحصاری خارج نموده و به کاربران باز می‌گرداند. این پلتفرم خواهان استخدام افرادی است که بتوانند در حوزه‌ی تحقیقات و مقیاس‌پذیری به‌ آنها کمک نمایند.

قیمت هر واحد SRX در هنگام نگارش این خبر معادل ۱.۸۸ دلار و حجم معاملات روزانه‌ی آن ۶۰۶,۱۴۰ دلار بوده است.

پیشنهاد مطالعه: امنیت و حریم خصوصی در بلاک‌چین

 

توجه! این مقاله صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه شده است و نباید به‌عنوان مشاورهٔ تجاری و سرمایه‌گذاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش قلمداد شود.

Source

https://coiniran.com/?p=46853
دکمه بازگشت به بالا