ایستگاه خبر

مقررات جدید انجمن STO ژاپن درباره دارایی‌های دیجیتال به زودی اجرایی می‌شود

انجمن Japan Security Token Offering در تاریخ ۲۰ آوریل اعلام کرد که دستورالعمل‌های جدیدی را برای محافظت از دارایی‌ها و حفظ حریم خصوصی مشتریان ارائه داده است. انجمن پیشنهادات امنیتی توکن ژاپن (JSTOA) به تازگی دستورالعمل‌هایی در مورد چگونگی تفکیک دارایی‌های مشتریان و حقوق انتقال مستندات الکترونیکی را منتشر کرده است. این انجمن دستورالعمل‌ها را به اصلاحات در مورد اسناد مالی و تبادل مالی کشور (FIEA)، تصویب‌شده توسط مجلس نمایندگان ژاپن نسبت می‌دهد و از اول ماه مه اجرا می‌کند.

در جلسه‌ای که کارمندان و هیئت مدیره حضور داشتند، این انجمن قوانینی را برای حقوق انتقال الکترونیکی سوابق و مدیریت دارایی‌های مشتری تنظیم کرد. JSTOA دارایی‌های مشتریان را به صورت جداگانه و یک بار در ماه با حسابداران و بازرسان معتبر را بررسی می‌کند.

علاوه بر این، این انجمن خواستار توضیحات واضح‌تری از معاملات دارایی‌های دیجیتالی به مشتریان سالخورده و افرادی که در معرض خطر کلاهبرداری هستند، شد.

اجرای قوانین کریپتو به زودی

قوانین جدید برای رمزارزها در ژاپن به زودی به اجرایی می‌شوند. قوانین FIEA و خدمات پرداخت (Payment Services Act) که هر دو تجدیدنظری در قوانین مالی موجودند، از ماه مه اجرایی می‌شوند.

دفتر مرکزی JSTOA که در توکیو مستقر است در اکتبر سال ۲۰۱۹ برای پشتیبانی از توسعه توکن‌های امنیتی، حصول اطمینان از رعایت قوانین و حمایت از سرمایه‌گذاران راه‌اندازی شد. این انجمن توسط شرکت‌های بزرگ مالی در کشور مانند Nomura، Rakuten،SBI ، Monex و دیگران حمایت می‌شود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38350
دکمه بازگشت به بالا