ایستگاه خبر

استلار سر به فلک کشید:‌ رشد ۶۸ درصدی پس از به روز رسانی جدید!

پس از آن که مدیر ارشد در استلار، جاستین رایس، اعلام کرد که استلار پروتکل خود را از ۱۳ به ۱۵ در ۲۳ نوامبر ارتقا داده است، قیمت XLM در هفته گذشته ۶۸٪ افزایش یافت. جاستین اعلامیه پروتکل را از طریق یک پست وبلاگ در پلتفرم اعلام کرد.
پروتکل ۱۵ ارتقا پروتکل ۱۳ به حساب می‌آید. از دو ماه گذشته، استلار در حال آماده‌سازی و برنامه‌ ریزی برای این به روزرسانی منفرد بود. به گفته جاستین، این ارتقا همراه با بهبود ذخایر حمایت‌شده و مانده قابل ادعا در پلتفرم است. و کمک می‌کنند روند ایجاد برنامه‌های جدید در زنجیره بلوک Stellar آسان‌تر ، ساده‌تر و سریع‌تر انجام شود.

جاستین در ادامه اظهار داشت که این آپگریدها در شبکه Stellar آزمایش شده اند. او همچنین خاطرنشان می کند هیجان تیم Stellar برای دیدن نحوه استفاده کاربران از این نسخه جدید در سیستم عامل خود چیست.

|| بیشتر بخوانید: ستلار (Stellar)، اولین ارز رمزنگاری شده مطابق با احکام اسلامی ||

به یاد داشته باشید که Stellar ارتقا گرید خود را به پروتکل ۱۴ انجام نداده است. این به دلیل کشف یک اشکال در هنگام آزمایش پروتکل بود. سپس مشاهده شد که این اشکال بر عملکرد کلی پروتکل تأثیر می‌گذارد و به همین ترتیب، تیم تصمیم گرفت رفع اشکال را در پروتکل ۱۵ خود برطرف کند.

درک جدیدترین نسخه‌های Stellar
از طریق ارتقا ذخیره حمایت‌شده، کاربران می‌توانند پایه‌های ذخیره دیگر حساب‌ها را پرداخت کنند. این بدان معناست که حسابهای حامی مالی باید یک رابطه برای آینده در داشبورد خود فعال کنند. و هنگامی که این ارتباط برقرار باشد، ذخیره‌هایی که باید در حساب‌های حمایت‌شده جمع شوند، در حساب حمایت‌کننده منعکس می‌شود. همچنین، برای اطمینان از شفافیت، عملیات در یک معامله واحد ظاهر می‌شود.

به طور کلی، این ویژگی اجازه می‌دهد هر چیزی که می‌تواند به افزایش حداقل مانده‌حساب کمک کند . به این معنی که کاربر می‌تواند حساب‌ها، پیشنهادات، داده های حساب و حتی امضاکنندگان را حمایت مالی کند. این بستگی به انتخاب وی یا توافقی دارد که با صاحب حسابی که حمایت مالی می‌کند ، منعقد کرده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42198
دکمه بازگشت به بالا