ایستگاه خبر

Stack 2.0 راهی جدید برای کسب BTC معرفی می‌کند

گرچه ممکن است قیمت‌ها در دنیای رمزارز همانطور که مدیران صندوق‌های مالی و بانک‌ها پیش‌بینی می کنند، شش‌رقمی شود، ادغام بین پیمانکاری هوشمند، DeFi و بیت کوین که بلاکچین Stack 2.0 می‌خوواهد آن را معرفی کند ممکن است طی چند ماه آینده یک بار دیگر باعث تغییر پارادایم شود.

Stacks برای امنیت بیت کوین را کنترل، و در همان حال، بیت کوین را قابل برنامه‌ریزی می‌کند و به طور مؤثر ۶۰۰ میلیارد دلار BTC غیر فعال را برای استفاده در دسترس قرار می‌دهد. توکن بومی آن، STX، نیز بستر قرارداد هوشمند را فراهم می‌کند.

پروژه Stacks 2.0
در پشت این پروژه دکتر مونیب علی قرار دارد، وی همچنین به عنوان مدیرعامل Hiro PBC یک شرکت مشترک‌المنافع که ابزارهای توسعه‌دهنده را برای بلاکچین Stacks می‌سازد، فعالیت می‌کند.

بلاکچین Stacks 2.0 با اولین بازآوری Stacks ساخته شده و dApps و قرارداد هوشمند بیت کوین به ارمغان می‌آورد. هدف آنها ارائه گزینه‌هایی به توسعه‌دهندگانی است که می‌خواهند یک لایه پایه ایمن‌تر و امنیت بهتر داشته باشند. DeFi در بیت کوین در تاریخ ۱۴ ژانویه آغاز به کار می‌کند، درست زمانی که Stacks 2.0 راه اندازی می‌شود.

فعالسازی آن با استفاده از موفقیت اولین طراحی اصلی (Stacks 1.0) که در حال حاضر بیش از ۴۰۰ dApp فعال دارد، راهی جدید برای کسب بیت کوین (از طریق Stacking — یا قفل کردن نشانه‌های بومی STX و پشتیبانی فعال از اجماع) فراهم می‌کند.

در ۱۴ ژانویه، شبکه بیت کوین، معروف به امنیت و محدودیتش به عنوان یک لایه معاملاتی، قدرت‌ها و روش‌های جدید مهیجی را برای استفاده در اختیار توسعه‌دهندگان می‌گذارد.

راهی جدید برای کسب بیت کوین
اما، این خبر فقط به توسعه‌دهندگان اختصاص ندارد، از طریق Stacking، همانطور که گفته شد، دارندگان توکن در ازای تأیید دوره‌ای معاملات، یک روش جدید هیجان‌انگیز برای کسب BTC خواهند داشت.

|| بیشتر بخوانید :‌استخراج رمز ارز ها : از کجا شروع کنیم؟(راهنمایی برای افراد مبتدی) ||

قابل ذکر است، در این سیستم، روشی متفاوت از روش‌های معمول پاداش وجود دارد. به جای کسب سکه‌های STX به عنوان پاداش، ممکن است اگر Stacks شباهت بیشتری به شبکه سنتی Proof-of-Stake داشت، Stackers در عوض BTC کسب می‌کند. برای کاربرانی که به دنبال کسب بیت کوین‌اند، Stacking گزینه‌ ای را فراهم می‌کند که نیازی به خرید تجهیزات استخراج گران‌قیمت بیت کوین یا اعتماد به پروتکل های متزلزل DeFi ندارد.

با راه اندازی Stacks 2.0 ، بیش از ۳۰۰ هزار دارنده STX می‌توانند مانند هر دارنده جدید Stacks، کسب BTC را شروع کنند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43138
دکمه بازگشت به بالا