ایستگاه خبر

اپلیکیشن Square نمی‌گذارد خرید بیت‌ کوین را فراموش کنید

اپلیکیشن Square به کاربران‌اش اجازه می‌د‌هد خرید پیوسته و اتوماتیک بیت کوین داشته باشند. اکنون می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن هر روز، هر هفته یا یک بار در دو هفته مقدار مشخصی از بیت کوین را خریداری کنید.

می‌توانید با مقادیر کم شروع کنید

این ویژگی جدید برای کسانی که از استراتژی میانگین دلار (DCA) استفاده می‌کنند تا مقدار پول مشخصی را برای فواصل زمانی مداوم سرمایه‌گذاری کنند، مفید خواهد بود. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، جک دورسی، مدیر عامل شرکت Square و Twitter ، هنوز هم محدودیت خرید هفتگی خود را در حدود ۱۰،۰۰۰ دلار قرار داده است. آنهایی که فقط می‌توانند از عهده خرید ساتوشی برآیند، هم اکنون می‌توانند آن را در اپلیکیشن خود انتخاب کنند. یک ساتوشی کوچکترین کسری از بیت کوین است که تقریباً ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین را نشان می‌دهد.

دورسی به بقیه سکه‌ها «نه» گفته است

دورسی برای چندین دهه از طرفداران پر و پا قرص بیت کوین بوده است که اخیراً وایت پیپر آن را شاعرانه خوانده است. اپلیکیشن Square  سهم قابل توجهی از درآمد نیمسال اول خود از فروش بیت کوین به مشتریان خود به دست آورد.

با این حال، دورسی آنقدرها علاقه‌مند به سایر کریپتوها نیست. وی در پاسخ به این سؤال که آیا اپلیکیشن Square اتریوم را اضافه خواهد کرد یا خیر، پاسخ داد: «نه».

 

Source

https://coiniran.com/?p=38952
دکمه بازگشت به بالا