ایستگاه خبر

کمک مالی Square به کیف‌ پول‌های بیت کوین قابل استفاده برای همه

Square Crypto روز جمعه در توییتی اعلام کرد که به طراحانی که سعی در ایجاد کیف پول‌های بیت کوین قابل استفاده برای همه، داشته باشند، بدون در نظر گرفتن مهارت، کمک مالی اعطا می‌کند.

این پروژه جدید Square Crypto و بودجه مالی آن به دنبال پاسخ به سؤالی است که دریافت کننده کمک مالی، مگی ولنتاین، در یک پروپوزال مطرح کرده است، یعنی: چگونه می‌توانیم در کیف‌ پول‌های بیت کوین ضمن حفظ امنیت وجوه کاربر، یک تجربه بصری برای کاربران غیر کریپتو فراهم کنیم؟
این جایزه کمتر از یک ماه پس از آن اعلام می‌شود که Square، که توسط جک دورسی مدیر اجرایی توئیتر اداره می‌شود، اعلام کرده بود ۴۷۰۹ بیت کوین را به قیمت ۵۰ میلیون دلار خریداری کرده است و این مبلغ ۱٪ از کل دارایی‌های این شرکت است.
اهوجا گفت: به نظر می‌رسد این کمک هزینه مطابق با اظهارات شرکت CFO Amrita Ahuja در زمان اعلام سرمایه‌گذاری Square است:

ما معتقدیم که بیت کوین این امکان را دارد که در آینده یک ارز همه گیرتر باشد. برای شرکتی که در حال ساخت محصولات مبتنی بر آینده فراگیرتر است، این سرمایه گذاری گام رو به جلو و مؤثری به حساب می‌آید.

به نظر می‌رسد آینده فراگیرتر بیت کوین برای Square نیز سودآور است. Cash App این شرکت عامل اصلی درآمد برای این فینتچ است که به صورت عمومی معامله می شود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=41812
دکمه بازگشت به بالا