ایستگاه خبر

شرکت Square بار دیگر به ارزش ۱۷۰ میلیون دلار بیت کوین خرید!

در اتفاق دیگری که نشانگر ارزش رمزارزها میان مؤسسات است، شرکت Square امروز اعلام کرد به ارزش ۱۷۰ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرده است که معادل نقدی کل آن را در این دارایی دیجیتال به پنج درصد می‌رساند.

مدیرعامل این شرکت، جک دورسی، امروز در یک تماس تلفنی گفت: «چرا ما داریم این کار را می‌کنیم؟ ما اعتقاد داریم که اینترنت به یک ارز بومی نیاز دارد و به نظر ما بیت کوین همین ارز بومی است.»

اسکوئر یکی از اولین شرکت‌های عمومی بود که با خرید ۵۰ میلیون دلار بیت کوین در اکتبر ۲۰۲۰ در بازار رمزارز سرمایه‌گذاری کرد. این شرکت اکنون بیت کوین بیشتری خریداری کرده است و قصد دارد محصولات بیشتری را با محوریت بیت کوین روانه بازار کند.

تصمیم Square به این دلیل بود تعداد کاربران برنامه Cash، که در دسامبر بیش از ۳۶ میلیون کاربر فعال ماهانه برایش. ثبت شده، بیش از ۵۰ درصد نسبت به سال گذشته داشته است. به گفته دورسی:
«ما متوجه شدیم مشتریان استفاده از محصولات ما را به انجام معاملات همتابه‌همتا محدود نکرده‌اند و از آن فراتر رفته‌اند از جمله افزایش استفاده از Cash Boost و کارت‌های بیت کوین و Visa Cash قابل مشاهده است.»

در واقع، این شرکت اخیراً «بیت کوین بوست» را راه‌اندازی کرده است که راهی برای کسب بیت کوین در تمام خریدها با کارت نقدی است.

علاوه بر این، این شرکت همچنین نشان داد که حجم بیت کوین هر مشتری در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۲.۵ برابر افزایش داشته است، این افزایش ناشی از خرید بیشتر مشتریان فعلی و مشتریان جدید است.

با توجه به روند صعودی در سطح بازار، افزایش شدید نرخ‌ پذیرش رمزارزها جای تعجب نیست که فقط در روز اول ژانویه یک میلیون مشتری برای اولین بار بیت کوین خریداری کرده‌اند. برای مقایسه خوب است بدانید، در طول سال ۲۰۲۰ سه میلیون نفر برای اولین بار بیت کوین خریده‌اند. کاملاً قابل درک است که چرا شرکت Square خرید بیت کوین‌های خود را دو برابر کرده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=44033
دکمه بازگشت به بالا