ایستگاه خبر

تجربه کاربری بیت کوین ، موضوع جدیدترین کمک‌هزینه مالی Square Crypto

Square Crypto هشتمین کمک هزینه طراحی خود را برای تمرکز بر تجربه کاربری بیت کوین ارائه می‌دهد. این بیستمین کمک مالی Square برای حمایت از توسعه بیت کوین از زمان آغاز به کار آن در تابستان ۲۰۱۹ است.

طراح نرم‌افزار پرتغالی Patrícia Estevão جدیدترین دریافت‌کننده کمک هزینه Square Crypto است. بر اساس پروپوزال کمک مالی وی، طراح UX از این سرمایه برای تحقیق در مورد تجربه کاربر بیت کوین استفاده خواهد کرد، به ویژه اینکه چرا مردم از بیت کوین استفاده می‌کنند و چه موانعی ممکن است مانع استفاده آنها شود.

Estevão به CoinDesk گفت: «‌من هیجان‌زده هستم که در نهایت می‌توانم در تحقیقات عمیق بر روی کاربران بیت کوین کار کنم و حتی بیشتر هیجان‌زده‌ام که هدف مشخص آن شکل‌گیری تصمیمات طراحی آینده در اکوسیستم بیت کوین خواهد بود. من از Square Crypto و تیم آن سپاسگزارم که این فرصت را به من دادند.»

|| بیشتر بخوانید:‌ بیت کوین چیست | راهنمای جامع + ویدیو ||

Estevão از سال ۲۰۱۶ روی تجربه کاربری بیت کوین کار کرده است. یکی از پروژه‌های اخیر و تأثیرگذار وی مقاله‌ای تخصصی است که او برای طراحی شبکه لایتنینگ در نوامبر ۲۰۱۹ منتشر کرد.

تحقیقات وی به سکل‌گیری راهنمای طراحی Bitcoin، یک پروژه منبع‌باز شامل یادداشت‌های طراحی UX / UI برای توسعه‌دهندگان، مشاغل یا هر کسی که روی Bitcoin کار می‌کند، می‌انجامد.

Square Crypto و توسعه بیت کوین
این کمک‌هزینه جدیدترین بودجه‌ای است که Square Crypto، از شعب Jack Dorsey’s Square با تمرکز بر بیت کوین، در سال گذشته در توسعه بیت کوین وارد این بازار کرده و علاوه بر بودجه توسعه‌دهندگان Bitcoin Core از جمله Jon Atack و Lloyd Fournier ،Square Crypto بودجه نرم‌افزارهای اپن سورس مانند BTCPay Server و طراحی Chris Belcher’s CoinSwap را تأمین کرده است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42597
دکمه بازگشت به بالا