ایستگاه خبر

سود 37 میلیون دلاری شرکت پرداخت با موبایل Square بابت فروش بیت کوین

شرکت Square و سود 37 میلیون دلاری ناشی از خرید و فروش بیت کوین در سه ماهه دوم 2018، اضافه کردن قابلیت خرید فروش بیت کوین و رمز ارز به Cash App سودآور بود.

شرکت Square و سود دو برابری ناشی از فروش بیت کوین در سه ماهه دوم 2018

شرکت پرداخت های موبایلی Square ابراز داشت که در سه ماهه دوم سال 2018 حدود 37 میلیون دلار عایدی از فروش بیت کوین داشته است. در گزارش مالی روز چهارشنبه این شرکت، اعلام شد که درآمد خالص کلی شرکت 814 میلیون دلار بوده که منشاء 6 درصد آن، از سرویس خرید رمز ارز است که سال گذشته به Cash App افزوده شد.

با وجود اینکه هزینه تسهیل خرید های بیت کوین به بیش از 36.5 میلیون دلار در این دوره می­رسد اما این شرکت سود کم 420000 دلار را به آن نسبت داد. به گزارش CoinDesk، این مقدار نسبت به رقم سود سه ماهه اول یعنی 223000 دلار تقریبا دو برابر می باشد. در ضمن  شرکت Square افشا کرد که ارزش بیت کوین نگه داری شده توسط این شرکت از تاریخ 30 ژوئن برابر با 0.4 میلیون دلار بوده است.

شرکت Square و سود دو برابری ناشی از فروش بیت کوین در سه ماهه دوم سال 2018
Square-Bitcoin-Profit

اظهارات مدیر عامل مالی

مدیر عامل مالی Square، Sarah Friar در کنفرانسی بیان داشت که هدف از سرویس خرید بیت کوین موجود در Cash App تلاش در جهت ادامه نقد کردن بیت کوین نمی باشد.

Square سرویس رمز ارز را در نوامبر به صورت آزمایشی اضافه کرد و در ژانویه، آن را برای مشتریان رو نمایی کرد. این شرکت به کاربران تقریبا همه ایالت های آمریکا اجازه خرید و فروش بیت کوین داد. در ژوئن بود که این شرکت موفق به دریافت Bitlicense از جانب قانون گذاران شد و این امر شرکت را به هدف خود یعنی ارائه خدمات خرید و فروش بیت کوین برای تمامی ایالت های آمریکا یک گام دیگر نزدیک کرد.

شرکت Square و سود دو برابری ناشی از فروش بیت کوین در سه ماهه دوم سال 2018
Square-Bitcoin-Profit

نظر شما چیست؟ این شرکت تا چه حد به آرمان های خود نزدیک شده است؟ نظرات و دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده است مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شود.

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا