ایستگاه خبر

آگهی استخدام اسپاتیفای برای توسعه سیستم پرداخت با رمزارز

غول صنعت پخش موسیقی، اسپاتیفای، بعد از راه‌اندازی پروژه کوین پایدار فیسبوک، Diem یا همان لیبرا سابق، در حال تقویت تیم پرداخت خود است. البته ظاهرا آن‌ها نیم‌نگاهی هم به رمزارزهای دیگر دارند.

به گزارش خبرگزاری Decrypt، اسپاتیفای در بخش فنی پرداخت، دو موقعیت مدیریتی خالی دارد که یکی متمرکز بر نوآوری و دیگری مخصوص برنامه‌ریزی استراتژیک است. بخش نوآوری به تازگی اعلام کرده است که به رمزارز Diem و برخی از رمزارزهای دیگر چشم دوخته است.

در این آگهی استخدام عنوان شده است که این شغل، نقش کلیدی در تعریف و پیاده‌سازی استراتژی پرداخت اسپاتیفای خواهد داشت. رهبری فعالیت اسپاتیفای در پروژه کوین پایدار فیسبوک (Diem) و در کل فضای رمزارزها و دارایی‌های دیجیتال وظیفه اصلی این شغل خواهد بود. فرد منتخب باید بتواند فرصت‌ها و نوآوری‌ها را در اکوسیستم بلاکچین، رمزارزها، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی و دیگر دارایی‌های دیجیتال به خوبی بشناسد و استخراج کند.

این آگهی درست پس از اعلامیه پروژه لیبرا مبنی بر تغییر نام تجاری خود به Diem منشر شد. اسپاتیفای یکی از شرکت‌هایی است که از رمزارز Diem در بستر خود پشتیبانی خواهد کرد.

بیشتر بخوانیم: سازندگان لیبرا نام این دارایی دیجیتال را به Diem تغییر دادند

با وجود این تغییر نام و فرا رسیدن روزهای جدیدی برای پروژه لیبرا، این پروژه همچنان به دنبال ایجاد یک سیستم پرداخت امن و سازگار است که مورد استفاده دامنه وسیعی از کاربران در سطح جهانی قرار گیرد. انجمن کوین پایدار Diem، همچنین بیان کرده که افراد متخصص را به کار می‌گیرد تا در مسیر انطباق قانونی پروژه که همواره با مقاومت قانون‌گذاران همراه بوده، به آن‌ها کمک کنند.

اسپاتیفای که در سال ۲۰۰۸ راه‌اندازی شد صنعت پخش موسیقی را متحول کرد. بسیاری از هنرمندان می‌توانند از طریق این بستر، کسب درآمد کنند. این شرکت در حال حاضر، محبوب‌ترین سرویس اشتراکی پخش موسیقی و پادکست با بیش از ۳۲۰ میلیون کاربر فعال در سرتاسر جهان است.

https://coiniran.com/?p=42356
دکمه بازگشت به بالا