ایستگاه خبر

ارسال تاریخی اسپیس ایکس (SpaceX) در جهان مبتنی بر بلاکچین Decentraland

در ویدیویی که Block Runner ارسال کرده بود، عده‌ای ارسال اسپیس ایکس (SpaceX) را در دنیای واقعیت مجازیِ Decentraland که ‌مبتنی بر اتریوم است، تماشا می‌کردند. اولین تجربه موفق تجاری فرستادن انسان به فضا توسط شرکت ایلان ماسک، پس از تأخیرهایی به دلیل شرایط نامساعد جوی، در تاریخ ۳۰ ماه مه انجام شد.

پخش زنده در دنیای مجازی کریپتو

Decentraland یک دنیای واقعیت مجازی (VR) مبتنی بر اتریوم و کاملاً متعلق به کاربران خود است (برخلاف گزینه‌های متمرکز آن). و پاسخی به شرکت‌هایی مثل مایکروسافت و گوگل تلقی می شودکه می‌تواند یک روزه آینده صنعت را به طور یکجانبه کنترل کنند.

Decentraland ، که به نظر می‌رسد نسخه غیر متمرکز Minecraft برای سرمایه‌داران آنارشیست است، پس از عرضه اولیه سکه خود در سال ۲۰۱۷ ، سرانجام با راه اندازی رسمی در فوریه سال ۲۰۲۰ ، درهای خود را به روی همه باز کرد.

جذابیت‌های این دنیا

کسانی که ارسال  اسپیس ایکس در Decentraland را از دست داده‌اند ، هنوز هم چیزهای زیادی برای کشف دارند. ویژگی منحصربفرد این دنیای مجازی بخش موزه‌ی آن است که می تواند نسخه مبتنی بر بلاکچین موزه لوور باشد. کسانی که علاقه‌ای به ماجراهای هنری ندارند می‌توانند مستقیماً به کازینو بروند که در آن قماربازان ریسک‌پذیر می‌توانند توکن‌های MANA خود را خرج کنند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=39200
دکمه بازگشت به بالا