ایستگاه خبر

همکاری Space and Time با Microsoft Azure برای ارائه داده‌های درلحظه بلاکچین به مشاغل

Microsoft Azure و Space and Time با یکدیگر همکاری‌ای آغاز کرده‌اند تا به کسب‌وکارها دسترسی یکپارچه به داده‌های درلحظه بلاکچین ارائه دهند. این همکاری پس از آن صورت می‌گیرد که غول فناوری هفت ماه پیش یک دور سرمایه‌گذاری استراتژیک برای شرکت انبار داده web3 را رهبری کرد.

در 19 آوریل، Space and Time، یک شرکت متخصص در انبار داده‌های وب 3، اعلام کرد که انبار داده‌اش اکنون می‌تواند از طریق بازار Microsoft Azure راه‌اندازی شود.

مشتریان Azure دوران آسان‌تری برای ادغام و مدیریت حجم عظیمی از داده‌های شرکتی در قراردادهای هوشمند و کشف برنامه‌های کاربردی جدید برای داده‌های بلاکچین خواهند داشت.

این ادغام به سازمان‌ها اجازه می‌دهد بدون به خطر انداختن قدرت محاسباتی یا امنیت، فناوری بلاکچین را در عملیات موجود خود بگنجانند.

صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر M12 مایکروسافت قبلاً در سپتامبر 2022 یک دور جمع‌آوری کمک مالی برای Space and Time راه‌اندازی کرده بود که تعهد خود را برای کمک به مشتریان و شرکا در مورد موارد و سناریوهای استفاده از وب 3 نشان می‌داد.

Microsoft Azure و Space and Time با هم ابزارهایی را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهند که برای ساختن نسل بعدی موارد استفاده از بلاکچین نیاز دارند.
– کاتلین میتفورد، مدیر ارشد بازاریابی صنعت جهانی در مایکروسافت.

ادغام بلاکچین در عملیات موجود

در این دوره از محاسبات فراگیر، خدمات ابری جامع مایکروسافت آژور و ویژگی‌های هویتی و امنیتی درجه یک مجموعه قابل اعتمادی از منابع و ابزارهای کاربردی را برای ساخت برنامه‌های web3 ارائه می‌دهد.

نیت هالیدی، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Space and Time، بر اهمیت حیاتی داده‌های قابل تأیید در زنجیره‌های بلوکی، شرکت‌ها و هوش مصنوعی تأکید کرد.

او تأکید کرد که چگونه Space and Time به شرکت‌ها قدرت می‌دهد تا داده‌های بلاکچین را به طور یکپارچه در برنامه‌های کاربردی و عملیات تجاری خود بگنجانند، که یک جنبه ضروری از رشد مشتری و حفظ شیوه‌های مدیریت داده مسئولانه است.

در نهایت، این همکاری بین Space and Time و Microsoft Azure فرصت‌های جدیدی را برای پایه‌های بلاکچین و سازندگان برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp) ایجاد می‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: اپلیکیشن های غیر متمرکز ساخته شده بر بستر Ethereum یا Dapps

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا