ایستگاه خبر

شبکه بازی‌های گروهی کره‌جنوبی پلتفرم نرم‌افزاریِ مبتنی بر بلاک‌چین راه‌اندازی کرد

شبکه بازی‌های گروهی کره‌جنوبی GameTalkTalk یک پروژه بلاک‌چین برای علاقه‌مندان به بازار عرضه کرده است که سه ویژگی جدید را از جمله جایزه‌های جدید ارائه می‌دهد.

شرکت پشتیبان  GameTalkTalk یک پروژه بلاک‌چین را برای گیمرها در نظر گرفته است. این پلتفرم جدید شامل رسانه‌های اجتماعی مبتنی بر پاداش DApp، یک پلتفرم بازی همتا به همتا و یک تبادل کالای دیجیتالی است.

شرکت Vinetree، شرکت پشتیبان GameTalkTalk، از پروتکل لودنا (Ludena Protocol) را در تاریخ ۲۰ آوریل خبر داد و گفت در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰، کاربران در سرتاسر جهان قادر به دریافت دارایی‌های دیجیتالی داخل برنامه خواهند بود. این جوایز در قالب ستاره‌هایی و در نتیجه انجام دادن مأموریت‌های داخل بازی و نصب بازی‌های جدید به کاربران اعطا خواهد شد.

از این ستاره‌ها می‌توان برای خرید مواردی مانند کارت‌های هدیه، امکانات درون بازی و محصولات ملموس استفاده کرد.

این برنامه اطلاعات مربوط به رفتار کاربر مانند تجربه بازی‌های موبایل، پول صرف‌شده در بازی های نصب‌شده و میزان بازی کردن کاربران را جمع‌آوری خواهد کرد که متعاقباً برای مطابقت‌های بعدی با بازیکنان استفاده خواهد شد.

علاقه به فناوری بلاک‌چین در سازندگان بازی‌های جهانی رو به افزایش بوده است، به ویژه با توجه به اینکه تعدادی از بازی‌های مبتنی بر بلاک‌چین به دلیل ادامه همه‌گیری کووید-۱۹ با استقبال بیشتر کاربران مواجه شده‌اند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38355
دکمه بازگشت به بالا