ایستگاه خبر

و بالاخره، SophiaTX توکن های خود را عرضه می کند

رویداد عرضه توکن SophiaTX (TGE) امروز (7 دسامبر) ساعت 14 شروع شد. این رویداد به دلیل شلوغی شبکه اتریوم با 48 ساعت تاخیر آغاز شد.

رویداد عرضه توکن SophiaTX (TGE) امروز (۷ دسامبر) ساعت ۱۴ شروع شد. این رویداد به دلیل شلوغی شبکه اتریوم با ۴۸ ساعت تاخیر آغاز شد.

و بالاخره، SophiaTX توکن های خود را عرضه می کند؛ رویداد TGE

نکات مهمی که در مورد رویداد عرضه توکن SophiaTX باید بدانید

پروژه SophiaTX بر اساس تحلیل عمیقی از بلاکچین های کنونی بنا شده است؛ چرا که در دنیای کسب و کار نه تنها تطابق و راهبردی بودن یک چنین برنامه ای اهمیت دارد؛ بلکه اصالت داشتن و برتر بودن هم در اولویت است.

یکی از خلاقانه ترین کار ها، سازش پذیر بودن پلت فرم با مدل های اقتصادی واقعی است؛ بنابراین، با وجود پلت فرم های دیجیتالی، روابط بین طرفین در یک اکوسیستم اقتصادی دارای تعریف جدیدی می شود.

کلیه اقدامات لازم انجام شده تا این رویداد بدون هیچ خللی اجرا شود. برخلاف بسیاری از رویداد های عرضه توکن در چنین ابعادی، SophiaTX کلیه اقدامات قانونی و گاها سختگیرانه از جمله KYC (مشتری خود را بشناسید) و AML (ضد پول شویی) را انجام داده است. این موضوع ضمانتی است بر محافظت از سرمایه کلیه شرکت کنندگان. کلیه اشخاص حقیقی، حقوقی و سازمان ها ملزم به پر کردن قسمت KYC در هنگام ثبت نام دریافت توکن هستند.

به گزارش کوین ایران و به نقل از وب سایت SophiaTX، دستورالعمل های لازم برای کلیه شرکت کنندگان در این رویداد، در صفحه اصلی وب سایت یافت می شود؛ کلیه این دستورالعمل ها به صورت گام به گام و بسیار ساده توضیح داده شده که هر کسی بتواند به راحت مراحل را بدون شک و تردید، پشت سر بگذارد.

نهاد های علاقمند هم می توانند قسمت “چرا شرکت کنم؟” را مطالعه فرمایند که در آن اطلاعات مختصر و مفیدی در مورد TGE آمده است.

برخی نکات کلیدی درباره رویداد TGE عبارتند از:

۱- TGE در پنج دوره برگزار می شود و هر یک حدود ۴۸ ساعت ادامه می یابد که در مجموع، ۱۰ روز می شود. در هر دوره، به تعداد ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ توکن SPHTX آماده برای ارائه است. تعداد کل توکن ها ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ می شود.

۲- قیمت اولیه در دوره اول به ازای هر توکن، ۰.۰۰۰۶۲۷۸۹ اتر شبکه اتریوم است. هر دوره دارای ۱۰% افزایش قیمت نسبت به دوره پیشین است.

۳- برای این رویداد، Hard cap معادل ۱۱۵۰۰۰ اتر اتریوم در نظر گرفته شده و هیچ soft cap و هیچ مقدار حداقلی از شرکت کنندگان برای پایان دوره های تجمیع سرمایه وجود ندارد.

۴- هر میزان توکن عرضه نشده در پایان به رویداد بین سرمایه گذاران SophiaTX تقسیم می شود.

۵- شرکت کنندگان می توانند با بیتکوین، اتر اتریوم و دیسنت، توکن خریداری کنند. کسانی که با دیسنت خرید کنند، مشمول پاداش ۱۰% توکن اضافه خواهند شد. ارزیابی ارزش توکن در مقایسه با رمزارز های ذکر شده هم براساس میانگین قیمت رمزارز ها در ۲۴ ساعت گذشته و با توجه به لیست قیمت سایت های زیرخواهد بود:

(Cryptonator, https://coinbin.org/eth https://coinbin.org/dct, Coinmarketcap Cryptocompare).

۶- پس از رویداد TGE، توکن های SPHTX تا ۴۸ ساعت به آدرس اتریوم شرکت کنندگان، ارسال می شود. شرکت کنندگان باید دقت کنند که آدرس والتی که در هنگام ثبت نام از آن استفاده می کنند، همان آدرس والتی باشد که قرار است توکن ها به آن واریز شوند.

SophiaTX یک برنامه منبع باز است که برای کسب و کار های سنتی و مدرن، راه حل های بر مبنای بلاکچین طراحی و عرضه می کند. کلیه این مدل ها بر اساس ویژگی های بلاکچین اختصاصی است که مهم ترین آن، غیر مرکزی بودن است.

و بالاخره، SophiaTX توکن های خود را عرضه می کند؛ رویداد TGE

مدیرعامل پروژه SophiaTX

 آقای Jaroslav Kacina در این باره می گوید:

“ترکیب بلاکچین با سیستم های شرکتی مثل SAP باعث افزایش راندمان، بهبود همکاری ها بین طرفین و حتی بازبینی در روابط اقتصادی می شود.”

جزییات این پروژه در طرح اولیه آن اخیرا منتشر شد و گواهی اثبات ایده را تشریح نمود. بدین صورت، اطلاعات به طور امن و سریع بین طرفین کار و کسب و در سیستم های شرکتی مبادله می شود.

 

درباره SophiaTX

SophiaTX یک پلت فرم بلاکچین و بازار است که برنامه های کاری و راه حل ها را در فضایی حاکی از همکاری، ترکیب می کند. به عنوان یک پلت فرم منبع باز، حاوی ادغام API ها با SAP و نرم افزار های سازمانی دیگر است که سیستم های ERP، CRM ،  SCM و Oracle را پوشش می دهد. این پروژه بلاکچین به وسیله شرکت Equidato Technologies AG و به منظور توسعه برنامه سازمانی سنتی، طراحی و مهندسی شده است؛ همچنین پیاده سازی و اجرای آن امکان ارتقا و تغییر شکل مدل های اقتصادی را نیز به همراه خواهد داشت. کارایی چنین پروژه ای هنگامی مشخص می شود که بدانیم ۷۴% از تراکنش های مربوط به درآمد های جهانی به نحوی با سیستم های SAP سر و کار دارد.

فهرست مقالات مرتبط با پروژه SophiaTX و رویداد TGE:

شلوغی شبکه اتریوم باعث تعویق رویداد عرضه توکن SophiaTX شد

پلت فرم بلاکچین SophiaTX به جنرال الکتریک هم راه یافت

بلاکچین SophiaTX به صنایع داروسازی وارد می شود

SophiaTX گواهی راستی آزمایی ایده را آشکار می سازد

رویداد مهم ICO Forward میزبان SophiaTX به عنوان مهمان ویژه است

SophiaTX جزییات تازه ای از پلت فرم بلاکچین خود را نشان می دهد

معرفی توکن SPHTX، سوخت پلتفرم SophiaTX

https://coiniran.com/?p=16653
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x