ایستگاه خبر

فرصت‌ در می‌زند؛ SophiaTX در را باز می‌کند!

پروژه SophiaTX که به عنوان جایگیزین بلاکچین در امور کاری در نظر گرفته می‌شود، به تازگی پا به عرصه‌ی یک رویداد بسیار موفق تولید توکن، از هفتم تا هفدهم دسامبر، گذاشته است. در این رویداد تاکنون سرمایه ای بالغ بر 11 میلیون دلار آمریکا جمع شده است. پلت فرم منحصر به فرد و هدفمند بلاکچین و بازار فروش آن از ابتدا به منظور یکپارچه سازی برنامه‌های سرمایه‌گذاری نظیرERP، SCM و سیستم‌های CRM به یک محیط مشترک میان چندین تشکیلات اقتصادی و صنعتی، طراحی گردیده است.

به گزارش کوین ایران، پروژه SophiaTX  در حال حاضر آماده است تا قابلیت خود برای کسب و کار را در مقیاس جهانی به نمایش بگذارد. عاملان آن به تازگی یک پیش ثبت نام را برای برنامه‌ی پذیرش زودهنگام که در اوایل سال ۲۰۱۸ بازگشایی می‌شود، راه‌اندازی کرده‌اند. این برنامه دو طرف یعنی هم کارشناسان برنامه‌های اقتصادی، مشاوران و سازندگان و هم سازمان‌ها را مورد هدف قرار می‌دهد.

 SophiaTX (پلت فرم بلاکچین) در را به سوی طلایی ترین فرصت ها باز می کند...

برنامه پذیرش زودهنگام تنها دسترسی افراد به فناوری بلاکچین را برای استفاده از یک  testnet و نیز توضیحات مفصل استفاده‌ی اجرایی نمونه و هم‌چنین فراگیری فرصت‌های کسب و کار با توجه به بزرگ یا کوچک بودن اندازه آن، میسر می‌سازد. علاقمندان می‌توانند به وب سایت SophiaTX مراجعه کرده و این برنامه را دنبال کنند.

به عنوان نمونه‌ی کوچکی از پتانسیل پروژه SophiaTX، این شرکت یک نمونه‌ی استفاده را که از طریق اثبات مفهوم کاملا کاربردی، تایید شده است را مشخص کرده است.

بلاکچین-مبادلات یک به یک اسناد تبادل اطلاعات صورت حساب الکترونیکی

تحقیقات گسترده از مدل ها و فعالیت‌های کسب و کار بیانگر آن است که بیش از ۹۰ درصد همه‌ی صورت‌حساب‌های سراسر دنیا هنوز هم به صورت دستی ( از طریق پست، چاپ، ایمیل و سایر روش‌های دستی) انجام می‌شوند که باعث می‍‌‌‌ شود زمان و منابع ارزش خاصی پیدا کرده و هزینه‌ها نیز افزایش پیدا کند.

حجم صورت حساب‌های الکترونیکی در سراسر دنیا با رشد سالانه ۱۰ تا ۲۰ درصدی خود، به حداقل ۳۶ میلیارد تا پایان سال۲۰۱۷ می‌رسد.  اندازه تخمینی بازار صورت‌حساب‌های الکترونیکی در سال ۲۰۱۷،  ۳.۳ میلیارد یورو می‌باشد که انتظار می‌رود که در سال ۲۰۲۴ این میزان به ۱۶.۱ میلیارد یورو برسد.

فرصت‌ در می‌زند؛ SophiaTX در را باز می‌کند!

به گفته Jaroslav Kacina  مدیر عامل پروژه  SophiaTX از مشکلات اصلی حسابرسی الکترونیکی، وقت گیر بودن آن در پذیرش، و در همین راستا گران بودن پیاده سازی آن و محدود شدن به نوع خاصی از اسناد است. در این جا، فناوری بلاکچین نوعی سریعتر از پذیرش و یک تبادل اطلاعات واقعی و یکپارچه از انواع نامحدود اسناد را مطرح می‌سازد.

پروژه SophiaTX ، با وارد کردن داده‌های صورت حساب الکترونیکی به بلاکچین خود، گام‌های رو به جلویی برای این روند برداشته و سپس آن اطلاعات را به صورت خودکار به یک سند صورت حساب با قابلیت دسترسی آسان و اثبات درآورده تا بتواند به طرف مورد نظر فرستاده شود. این سند از طریق یک حساب غیرقابل تغییر و شفاف که در هر مرحله فرآیند آن را با جزئیات و مهر زمانی ثبت می‌کند، قابل تایید است.

 

درباره SophiaTX

SophiaTX یک پلت فرم بلاکچین و بازار است که برنامه های کاری و راه حل ها را در فضایی حاکی از همکاری، ترکیب می کند. به عنوان یک پلت فرم منبع باز، حاوی ادغام API ها با SAP و نرم افزار های سازمانی دیگر است که سیستم های ERP، CRM ،  SCM و Oracle را پوشش می دهد.

این پروژه بلاکچین به وسیله شرکت Equidato Technologies AG و به منظور توسعه برنامه سازمانی سنتی، طراحی و مهندسی شده است؛ همچنین پیاده سازی و اجرای آن امکان ارتقا و تغییر شکل مدل های اقتصادی را نیز به همراه خواهد داشت. کارایی چنین پروژه ای هنگامی مشخص می شود که بدانیم ۷۴% از تراکنش های مربوط به درآمد های جهانی به نحوی با سیستم های SAP سر و کار دارد.

 SophiaTX (پلت فرم بلاکچین) در را به سوی طلایی ترین فرصت ها باز می کند...

داشتن پرونده‌های اطلاعات مورد تایید، بسیار حائز اهمیت است. تحقیقات نشانگر آن است که ۴۷ درصد وصول های کاری در سال ۲۰۱۶، صورت حساب‌های جعلی بوده است. افزون بر آن، ۴۰ درصد صورت‌حساب‌های اروپاییان جعلی بوده و یا با کمتر از ۱۰ درصد میزان صورت حساب‌های اخیر، پرداخت شده اند. هیچ پلت فرم رایج یا مقرون به صرفه‌ی اطلاعاتی میان شرکای تجاری وجود ندارد که مانع ایجاد یک اکوسیستم مشترک برای کمک به حل مشکلات اصلی این سیستم فعلی، گردد.

به کارگیری پروژه SophiaTX در اکوسیستم‌های کاری می‌تواند باعث بی نیازی از روندهای دستی صورت حساب‌ها، کاهش هزینه‌ها و محافظت از شرکت‌ها مقابل ادعاهای جعلی گردد؛ چرا که پلت فرم آن‌ها ضامن تحویل سریع و مطمئن، شفافیت، کنترل گسترده، ارتقای مدیریت پول نقد، رسیدگی آسان و قبول مالیاتی، گردد.

قدردانی SophiaTX از کوین ایران

کوین ایران در راستای اهداف آموزشی و آگاهی بخشی به مخاطبان ارزشمند فارسی زبان، اقدام به معرفی پروژه های معتبر بر پایه بلاکچین، می نماید. شرکت سوییسی Equidato Technologies AG از جمله شرکت های صاحب نام و موفق است که مشکلات سنتی را با راه حل های مدرن و خلاقانه، حل می کند. با توجه به همکاری موفق کوین ایران با پروژه SophiaTX، این تیم رضایتمندی خود را از فعالیت با کوین ایران اعلام نمود و از تیم کوین ایران قدردانی کرد.

فرصت‌ در می‌زند؛ SophiaTX در را باز می‌کند!

https://coiniran.com/?p=17066
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
خوش نشین
خوش نشین
6 سال قبل

سلام دور بعدی فروش توکن کی خواهد بود و در صورت تموم شدن توکن در چه زمانی میشه برای خریدش اقدام کرد و در پیش فروش هر نفر چقدر ممیتونه بخره؟

حمید رضا عسگری
ویرایشگر
حمید رضا عسگری
6 سال قبل
پاسخ به  خوش نشین

با تشکر از پیام شما. درصورت تصمیم برای فروش، حتما از طریق این سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
2
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x