ایستگاه خبر

Sophia TX و ایجاد پل ارتباطی در بین بلاک چین و کسب و کار ها

شرکت Sophia TX در تلاش برای ایجاد ارتباط بین هواداران بلاک چین و کسب و کار ها. بلاک چین چگونه مدل کسب و کار ها را زیر و رو می کند؟

شرکت Sophia TX شروع به نمایش رویداد خود بنام Business Redefined 2018 در کشور های سنگاپور و مالزی می کند. کوالالامپور، ۳۰ آگوست ۲۰۱۸؛ شرکت Sophia TX که یک پلتفرم بلاک چینی نو ظهور و بازاری برای توسعه و ترکیب اپلیکیشن های متعارف مانند ERP، SCM و CRM با راه حل های بلاک چینی غیر متمرکز، مشارکتی و قوی می باشد، میزبان رویداد مهم Business Redefined 2018 خواهد بود که ۲۵ سپتامبر در شهر Suntec کشور سنگاپور و ۲۷ سپتامبر نیز در Bangsar South مالزی برگزار خواهد شد.

Jaroslav Kacina مدیر عامل Sophia TX بیان داشت: “سنگاپور و مالزی دو بازار نو ظهور هستند که از بدو شروع Sophia TX توجه ما را به خود جلب کرده اند. پذیرش بلاک چین یک نیروی محرکه استوار در میان ملت ها و همچنین کسب و کار ها و دولت ها ایجاد کرده و همه آنها پتانسیل عظیم بلاک چین را برای متحول کردن صنایع تشخیص داده اند.” بیشتر بخوانید.

او افزود: “نظر به هدف مشترک پیشبرد پذیرش و مقبولیت بلاک چین در میان همگان، ما معتقدیم که Sophia TX نه تنها راه را برای آینده ای غیر متمرکز باز می کند که در آن گستره وسیعی از کاربرد ها و اپلیکیشن ها پویاسازی خواهند گردید، بلکه همچنین اکوسیستمی توسعه داده می شود که در آن کسب و کار ها با عنایت به پتانسیل بلاک چین در بازار های مهم ASEAN صاحب نفوذ و قدرت خواهند شد.”

Sophia TX و ایجاد پل ارتباطی در بین بلاک چین و کسب و کار ها
sophia tx-blockchain-solution

کنار هم جمع کردن رهبران کسب و کار ها

Business Redefined 2018 رهبران کسب و کار های پیشگام و خوش فکر را همراه با مشتاقان بلاک چین در جنوب شرقی آسیا در کنار هم قرار خواهد داد و یک پل ارتباطی را بین کسب و کار ها و فناوری متحول کننده بلاک چین ایجاد می کند تا اعتماد سازی بهتر، شفافیت و سطح بالاتری از همکاری فراهم آید.

Kacina بیان داشت: “در انتها هدف ما این است که مدل کسب و کار ها را بازسازی و بازاندیشی کنیم و این کار را از طریق پذیرش راه حل های بلاک چینی سطح اقتصادی و مقیاس پذیر انجام خواهیم داد. این راه حل ها حمایت از حریم خصوصی و کارایی کسب و کار ها را در این حیطه و فراتر از آن به ارمغان خواهد آورد.”

Sophia TX و ایجاد پل ارتباطی در بین بلاک چین و کسب و کار ها
sophia tx-blockchain-solution

این رویداد که ظرفیتش برای شرکت کنندگان محدود است، گرایش ها و آینده فناوری بلاک چین را پوشش می دهد و موقعیت های موجود در جهان واقع و اپلیکیشن های بلاک چینی را برای متحول کردن دنیای کسب و کار ها نمایان می کند. برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر در باره این رویداد به آدرس زیر مراجعه کنید:

 https://business-redefined.sophiatx.com/ 

نظر شما چیست؟ آیا SophiaTX به اهداف خود خواهد رسید؟ این نوع گردهمایی ها را برای پیشبرد بلاک چین چطور ارزیابی می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده، مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شود.

Source

https://coiniran.com/?p=23814
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x