ایستگاه خبر

بعضی از کاربران سلسیوس ممکن است به زودی رمزارزهای خود را پس بگیرند

سلسیوس از دادگاه اجازه می‌خواهد رمز ارزهایی به ارزش حدودی ۵۰ میلیون دلار را که مربوط به حساب‌های حضانتی بوده‌اند، بازگرداند.

برخی از سکه‌های حضانتی سلسیوس آزاد می‌شوند

اکثر دارندگان کریپتو در پلتفرم آسیب‌دیده سلسیوس دارایی‌های خود را در آن‌جا ذخیره می‌کنند تا سود کسب کنند. با این حال، تعداد بسیار کمتری از کاربران رمز ارزهای خود را در حساب‌های حضانتی سلسیوس قرار می‌دهند.

طبق مقاله‌ای که امروز در بلومبرگ منتشر شد، این کاربران ممکن است رمز ارزهای خود را نسبتاً به زودی دریافت کنند، زیرا این شرکت از قاضی رئیس پرونده ورشکستگی فصل ۱۱ خواسته است که با آزاد کردن حدود ۵۰ میلیون دلار از مجموع ۲۰۰ میلیون دلار دارایی‌های دیجیتال ذخیره‌شده موافقت کند.

صاحب سکه‌ها چه کسانی‌اند؟

بقیه دارایی‌هایی که در بخش حضانت این پلتفرم ذخیره می‌شوند همچنان غیر قابل برداشت‌اند. سلسیوس با این ادعا که کاربران کمی قبل از اعلام ورشکستگی، رمز ارزهای خود را از حساب‌های دارای بهره به حساب‌های حضانتی منتقل کرده‌اند، بر سر مالکیت آن‌ها در جدال است.

سلسیوس ادعا می‌کند صاحب این سکه‌ها است. این شرکت در جلسه روز پنجشنبه به قاضی مارتین گلن ادعا کرد مالکیت این سکه‌ها برای پلتفرم سلسیوس است. این موضوع برای اکثر کاربرانی که رمز ارزهای خود را در این پلتفرم ذخیره کرده‌اند تا سود ببرند نیز صدق می‌کند.

سایمون دیکسون، مدیر عامل BnktotheFuture و یکی از سپرده‌گذاران در سلسیوس، در توییتی اعلام کرد که قاضی هنوز از امنیت یا محل نگهداری سکه‌هایی که سلسیوس گفته است مالک آن است، اطمینان ندارد:

screenshot 2022 09 01 at 195419

دیکسون همچنین در تقابل با شعاری که الکس ماشینسکی، مدیرعامل سلسیوس، بارها از آن استفاده کرده بود—بانک‌ها دوستان شما نیستند—توییت کرد:

«اساساً سلسیوس دوست شما نیست. آن‌ها ادعا می‌کنند یک بانک‌اند و مالک دارایی‌های شما هستند. این بانکداری غیرقانونی است.»

 

پیشنهاد مطالعه: برترین ترندهای بلاکچین در سال ۲۰۲۲

 

Source

https://coiniran.com/?p=57267
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x