اطلاعیه‌های کوین ایرانرویدادهای دنیای کریپتو

اولین دوره تخصصی آموزش برنامه‌نویسی بلاکچین و قرارداد هوشمند با زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی

صنعت نوپای بلاک چین و کریپتوکارنسی به سرعت جای خود را در اقتصاد جهانی و دنیای فناوری اطلاعات باز کرده است. علاقه شرکت‌ها به توسعه پروژه‌های بلاک چینی باعث شده شغل «توسعه‌دهنده بلاک چین» بیشترین تقاضا و درخواست را در حوزه فناوری اطلاعات در سال ۲۰۲۱ داشته باشد. درآمد سالانه یک بلاک چین دولوپر به طور متوسط ۴۰ درصد بیشتر از سایر توسعه‌دهندگان است. انجمن قرارداد هوشمند کوین ایران درصدد است با برگزاری دوره آموزشی برنامه‌نویسی قراردادهای هوشمند با زبان سالیدیتی، برنامه‌نویسان فارسی زبان را در کسب دانش فنی و مهارت‌های عملی لازم در جهت توسعه اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز در صنعت بلاک چین یاری کند.

اولین دوره تخصصی آموزش برنامه‌نویسی بلاکچین و قرارداد هوشمند با زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی (Solidity)

مدرسان این دوره که خود از برنامه‌نویسان با تجربه در این حوزه بوده‌اند، دارای مدرک بین‌المللی بنیاد آموزشی ConsenSys هستند که سال گذشته از طرف کوین ایران برای این دوره بورسیه شدند. همچنین تمام سرفصل‌های این دوره با نظارت آقای شایان اسکندری از فعالان کامیونیتی و متخصصین حوزه بلاکچین و اتریوم طراحی و آماده شده و ایشان بر روند آموزش نظارت خواهد داشت. سرفصل‌های جذابی برای علاقمندان این دوره در نظر گرفته شده است.
در پایان به کسانی که دوره را با موفقیت و کسب امتیاز موردنظر طی نمایند مدرک رسمی در قالب NFT و ثبت شده روی بلاکچین اتریوم ارائه خواهد شد.

در صورتی که این دوره را با موفقیت بگذرانید از فرصت‌های زیادی برخوردار خواهید بود:

  • استخدام به عنوان بلاک چین دولوپر در شرکت‌های داخلی و بین‌الملی
  • اخذ و انجام پروژه به صورت انفرادی یا تیمی از سایت‌های تخصصی معرفی پروژه‌های بلاک چینی (این سایت‌ها در طول دوره معرفی خواهند شد)
  • شرکت در مسابقات و هکاتون‌هایی که چند نوبت در سال در این زمینه برگزار می‌شود

دوره شامل دوازده جلسه آموزش آنلاین و شش جلسه فوق برنامه (مباحث فنی خارج از دوره و پرسش و پاسخ) است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره و سرفصل‌ها لطفا به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

معرفی دورهٔ برنامه‌نویسی قراردادهای هوشمند با زبان سالیدیتی

برای ثبت‌نام این دوره روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت‌نام دورهٔ برنامه‌نویسی بلاکچین – قرارداد‌ هوشمند با سالیدیتی

ضمنا تعدادی کد تخفیف نیز برای ثبت‌نام‌کنندگان در نظر گرفته شده که با پر کردن فرم زیر در اختیارشان قرار خواهد گرفت:

فرم درخواست تخفیف

https://coiniran.com/?p=46083
دکمه بازگشت به بالا