ایستگاه خبر

پشتیبانی مرورگر Brave از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مبتنی بر سولانا

بر اساس اعلامیه‌ای که اوایل سه‌شنبه منتشر شد، مرورگر اینترنتی Brave متمرکز بر ارزهای دیجیتال، پشتیبانی از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مبتنی بر سولانا را در نسخه ۱.۴۱ خود اضافه کرده است.

جدیدترین ادغام در نسخه جدید مرورگر، راه‌های در دسترس‌تری را برای امور مالی غیرمتمرکز و Web3 فراهم می‌کند.

مجیک عدن (Magic Eden) بازار NFT سولانا و اپلیکیشن موسیقی ارز دیجیتال Audius از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApp) در اکوسیستم سولانا هستند.

تاکنون فقط نسخه دسکتاپ مرورگر از یکپارچه‌سازی dApps پشتیبانی می‌کرد. بر اساس این اعلامیه، Brave در آینده نزدیک پشتیبانی از نسخه موبایل را فعال خواهد کرد.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده بود، Brave ابتدا در ماه نوامبر اعلام کرد که با سولانا همکاری می کند و «قاتل اتریوم» را به بلاکچین پیش‌فرض خود تبدیل می‌کند. در ژانویه، بریو از رکورد ۵۰ میلیون کاربر فعال عبور کرد. مرورگر وب، که توسط برندان ایچ، مدیرعامل سابق موزیلا تأسیس شد، تقریباً پنج سال طول کشید تا به این نقطه عطف دست یابد. نکته اصلی فروش این مرورگر این است که به کاربران اجازه می‌دهد برای تماشای تبلیغات جوایزی کسب کنند. این مرورگر این امکان را فراهم کرد که درآمد تبلیغاتی خود را در سال ۲۰۱۹ نقد کنند.

ایچ در بیانیه خود اشاره کرد که پایگاه کاربر Brave به دلیل ادغام سولانا از کارمزدهای بسیار پایین‌تری دارد. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، بانک آمریکا گفته است که سولانا کاملاً قادر است سهم بازار اتریوم را از بین ببرد و به یک غول سرمایه‌گذاری شبیه ویزا تبدیل شود.

توکن توجه اولیه (BAT)، توکن بومی زیربنای اکوسیستم مرورگر، در حال حاضر از نظر ارزش بازار در جایگاه ۶۷ قرار دارد. طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲ درصد کاهش داشته است.

 

پیشنهاد مطالعه: ارز دیجیتال سولانا چیست؟ معرفی و بررسی آینده پروژه

 

Source

https://coiniran.com/?p=57454
دکمه بازگشت به بالا