ایستگاه خبر

سولانا به ششمین رمز ارز برتر بازار تبدیل شد!

هفته‌ی گذشته برای سولانا بسیار پربار بود و شاهد پیشرفت‌های مهمی برای آن بودیم. سولانا موفق شد توجه کاربران جهان را به‌خود جلب نموده و به ششمین دارایی برتر بازار رمزنگاری بدل گردد.

صرافی Delta معاملات آتی را برای سولانا راه‌اندازی خواهد کرد

پلتفرم معاملات مشتقات و صرافی Delta، در بیانیه‌ای از راه‌اندازی قراردادهای آتی برای دو رمز ارز سولانا و کاردانو خبر داد. این سرویس به کاربران این دو دارایی محبوب بازار فرصت جدیدی برای سرمایه‌گذاری خواهد داد. باآنکه این طرح درحال حاضر تنها در بازه‌ی روزانه قابل دسترسی خواهد بود، اما صرافی Delta خبر از امکان استفاده‌ی آن را به‌صورت هفتگی و ماهانه نیز تایید نموده است. سرویس قراردادهای آتی این صرافی هم‌اکنون برای اتریوم، بیت‌کوین، ریپل، بیت‌کش‌پی (Bitcashpay) و بایننس کوین در دسترس است.

افزایش ۳۵۰ درصدی جستجوی کلیدواژه‌ی «سولانا» در گوگل

افزایش قیمت سولانا هم‌راستا با اوج‌گیری محبوبیت‌ آن در بین‌ کاربران آنلاین چندین منطقه‌ی جهان بوده است. داده‌های ارائه‌شده از سوی گوگل بیانگر آن است که همزمان با ثبت اوج قیمت تاریخی ۱۴۴ دلاری سولانا در سوم سپتامبر، جستجوی کلید‌واژه‌ی «سولانا» نیز تا ۳۵۰ درصد افزایش داشته است. اکثر این داده‌ها مربوط به کشورهای مالت، اسپانیا و موریتانی است.

سولانا به ششمین رمز ارز برتر بازار تبدیل شد!

Osprey Funds صندوق سرمایه‌گذاری سولانا تاسیس خواهد کرد

شرکت مدیریت دارایی کریپتوی Osprey Funds به‌طور رسمی از تاسیس صندوق سرمایه‌گذاری سولانا خبر داد، این شرکت اعلام کرد که این صندوق نخست به‌طور خصوصی فعالیت خود را آغاز می‌کند و دسترسی مشتریان را به توکن بومی SOL امکان‌پذیر خواهد ساخت.

این نخستین بار است که یک صندوق سرمایه‌گذاری منحصرا برای سولانا در آمریکا تاسیس خواهد شد و می‌توان آن را درپی تصمیم Grayscale برای راه‌اندازی صندوقی مشابه درنظر گرفت. درحال حاضر این صندوق تنها برای سرمایه‌گذارانی که حداقل ۱۰ هزار دلار دارایی نزد Osprey داشته باشند قابل استفاده خواهد بود.

سولانا، ششمین دارایی برتر بازار رمز ارز از نظر حجم سرمایه!

سولانا موفق شد پس از رکود بازار مجددا جهش یافته و با سبقت گرفتن از ریپل به ششمین رمز ارز برتر بدل گردد. باآنکه سایر دارایی‌های رمزنگاری درحال بهبود هستند اما هیچ‌کدام موفق نشده‌اند به‌اندازه سولانا در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۲ درصد رشد داشته باشند. هنگامی که ده دارایی برتر بازار با افول مواجه بودند، سولانا تنها رمز ارزی بود که در روند گاوی قرار داشت.

پیشنهاد مطالعه: مارکت کپ چیست؟ (Market Capitalization) ارزش بازار ارزهای دیجیتال

Source

https://coiniran.com/?p=47487
دکمه بازگشت به بالا