ایستگاه خبر

پلتفرم Socios.com به انجمن فینتک ترکیه خواهد پیوست!! 

Socios.com یک پلتفرم بلاک چینی برای تعامل طرفداران است. این پلتفرم قرار است تبدیل به یکی از اعضای انجمن فینتک ترکیه (FINTR) شود. Socios اخیرا دفاتر اصلی خود را در ترکیه راه‌اندازی کرده است. این پلتفرم در آنجا فعالانه در حال استخدام نیرو است. Socios اینک با این اقدام خود، به چندین سازمان برجسته فینتک در ترکیه پیوسته است. Socios.com این خبر را در تویتر خود اعلام کرد.

Socios.com یکی از محصولات بلاک چینی فعال و مشتری محور جهان است. این پلتفرم با باشگاه‌های فوتبالی مهمی مانند یوونتوس مشارکت برقرار کرده است. Socios تا به حال، توسط بیش از ۴۵۰ هزار نفر دانلود شده است و بیش از ۱۴ میلیون توکن را برای طرفداران ایجاد کرده است. توکن‌های طرفداران نوعی دارایی دیجیتال هستند که امکانات زیادی را برای طرفداران در پلتفرم Socios.com ایجاد می‌کنند. از جمله این منافع و امکانات می‌توان به پاداش و حق رای اشاره کرد. باشگاه‌های زیادی مانند آث میلان در دوران قرنطینه کرونا به این پلتفرم پیوستند تا امکان تعامل با اعضای تیم را برای هواداران فراهم کنند.

به نظر می‌رسد که Socios.com حضور خود را در ترکیه به مقدار زیادی افزایش دهد. این پلتفرم قصد دارد که مشارکت‌های بیشتری را در سال ۲۰۲۱ در ترکیه برقرار کند. این پلتفرم قرار است که ۱۰۰ میلیون دلار وام مدت‌دار به صنعت ورزش ترکیه بدهد. پلتفرم مذکور راه‌حل‌های جدیدی را برای درآمدزایی سازمان‌های ورزشی ترکیه ارائه می‌دهد. Socios تا به حال با چند تیم فوتبال ترکیه نیز مشارکت برقرار کرده است.

نظر شما چیست؟ آیا مشارکت Socios.com با انجمن فینتک ترکیه به نفع صنعت ورزش این کشور است؟ آیا این مشارکت صنعت ورزش را در ترکیه تقویت خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

 

https://coiniran.com/?p=43466
دکمه بازگشت به بالا